NOWOŚĆ

Zbieracz zamówień Geldermalsen, w Holandii

Pozycja jest otwarta do 12 dniIlość wolnych stanowisk: 1/1Wynagrodzenie: od 10.94€/h

Opis stanowiska

Nasz klient w Holandii, Simon Loos, poszukuje obecnie osób do kompletacji zamówień do swojego centrum logistycznego w Geldermalsen, do pracy w punkcie chłodniczym. Simon Loos jest wiodącym dostawcą usług logistycznych z bogatym doświadczeniem w oferowaniu kompleksowego pakietu logistycznego w zakresie przychodzenia, magazynowania, wychodzenia, transportu wewnętrznego, cross-dockingu, zarządzania zapasami, kompletacji zamówień i pakowania zwrotnego.

Jeśli masz doświadczenie w kompletowaniu zamówień to jest to praca dla Ciebie!

Niektóre z zadań, które będziesz musiał wykonać jako order picker pracujący dla Simon Loos mogą obejmować:

  • Pracę w dużym magazynie logistycznym przy artykułach spożywczych w warunkach chłodniczych (od 2 do 6 stopni Celsjusza);
  • Kompletowanie zamówień wewnątrz magazynu za pomocą holenderskiego systemu voice pick;
  • Kompletowanie artykułów i umieszczanie ich na paletach z zachowaniem ostrożności i logiki;
  • Używanie skanera ręcznego do zbierania zamówień;
  • Zgodność z innymi wymaganymi zadaniami.

Jest to długoterminowa oferta w pełnym wymiarze godzin 160 godzin na 4 tygodnie gwarantowane, od poniedziałku do piątku 12: 00 lub 13: 00 do 21: 00 lub 23: 00 godzin)kandydaci muszą być chętni do bycia elastycznym z harmonogramami i pracy w weekendy w razie potrzeby. Wynagrodzenie będzie wynosić.1.750,90 EUR brutto(wypłacane co 4 tygodnie))

Pracownicy dzielą zakwaterowanie z 3 do 4 osobami na pokój. Można żądać zaliczki tygodniowej (75 EUR).

Ta oferta pracy wykorzystuje holenderski system głosowy do zbierania przedmiotów, będzie mały test sprawdzający znajomość prostych słów i liczb w języku, dla którego będzie arkusz podany kandydatom do nauki przed egzaminem.

ballot

Dodatki

bonusy za zmianę
Dodatkowe godziny: +0,90€/godz.
Niedziele i święta: 200%

accessibility

Umiejętności

  • Do aplikacji na to stanowisko niezbędne jest CV w języku angielskim,
  • Doświadczenie w logistyce jako order picker będzie dodatkowym atutem;
  • Podstawowa znajomość języka holenderskiego, liczebników i małych słów (będzie mały test);
  • Zdolność do pracy w środowisku o szybkim tempie;
  • Elastyczność w zakresie godzin pracy i harmonogramów;
  • Poczucie odpowiedzialności i motywacji;
  • Zdolność do pracy niezależnie i w zespole;
  • Dostępność do długotrwałego pobytu w Holandii.

language

Język

Dobry poziom języka angielskiego A2