Archiwum

Sortowanie Metalu Helmond, w Holandii

Pozycja jest otwarta do 256 dniIlość wolnych stanowisk: 1/1Wynagrodzenie: od 10.72€/h

Opis stanowiska

Poszukujemy silnej, zmotywowanej osoby do pracy w sortowni metali w Helmond, Holandia. Osoba ta będzie pracowała przy linii sortowniczej, razem z innymi sortowaczami.

Do obowiązków osoby pracującej jako sortowacz dla Gerrits może należeć:

  • Wybieranie nadmiaru materiałów z potrzebnych metali;
  • Sortowanie złomu samochodowego;
  • Konserwacja i smarowanie opon za pomocą odpowiednich narzędzi;
  • Wymiana młotków w rozdrabniaczu.

Praca odbywa się w szybkim tempie, może być ciężka fizycznie. Będziesz musiał pracować w pozycji stojącej przez cały dzień. Praca odbywa się w zespole składającym się z pracowników różnych narodowości. Średnio tygodniowo pracownicy pracują stabilnie 45-50 godzin, można pracować w nadgodzinach.

Miejsca zamieszkania znajdują się w mieście Oss, większość osób musi dojeżdżać do pracy rowerem.

Zatrudnienie odbywa się na podstawie litewskiego kontraktu:

Podatki są płacone na Litwie. Oznacza to, że osoba poszukująca pracy podpisze umowę o pracę z minimalnym wynagrodzeniem, a pozostała część wynagrodzenia będzie wypłacana jako rekompensata za podróż służbową.

Zostaniesz zarejestrowany jako płatnik podatku w Holandii, otrzymasz numer BSN, a niewielka część podatków będzie również płacona w Holandii. Ubezpieczenie opłacane jest na Litwie, a osoba poszukująca pracy musi posiadać Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EVAC).

Korzyścią dla osoby poszukującej pracy jest niższy podatek i wyższe wynagrodzenie netto.

Wynagrodzenie wynosi około 320 euro neto tygodniowo.

accessibility

Umiejętności

  • Najważniejsza jest motywacja i dobra kondycja fizyczna;
  • Dyspozycyjność do pracy powyżej 40 godzin tygodniowo;
  • Zatrudnienie na długi okres czasu;
  • Doświadczenie w pracy jako sorter będzie dodatkowym atutem;
  • Zdolność do pracy samodzielnie i w zespole.

language

Język

Pracownik musi być w stanie komunikować się w podstawowym języku angielskim, polskim lub holenderskim.