Archív supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK
language
ANGOL NEM SZÜKSÉGES

Raktári munkás (Németország) - német vagy lengyel nyelv Niederaula, Germany, Németországban

Nyitott pozíciók száma: 285 nap . Elérhető pozícók száma: 6/6Fizetés: tól 11€/h

Németországi partnerünk, a Syncreon, amely az autóipari és technológiai ügyfelek számára ellátási lánc megoldások tervezésére és működtetésére specializálódott, jelenleg raktári dolgozókat keres növekvő csapatába.

A munkafeladatok a következők lesznek:

  • komissiózás kézi szkennerrel;
  • csomagolás;
  • A csoportvezető tájékoztatása minden termékhibáról;
  • A biztonsági szabályok és utasítások betartása;
  • Egyéb kapcsolódó raktári feladatok ellátása.

Ez egy hosszú távú, teljes munkaidős állásajánlat. A munka két műszakban történik: reggel és este: 6.00 – 14.30, 14.30 – 23.00. Minimális munkaidő havonta 151,67 óra. Túlóra vállalására lehetőség van.

A munkába szállításhoz a csoportból legalább egy személynek jogosítvánnyal kell rendelkeznie, és hajlandó céges autót vezetni, és más munkavállalókat munkába vinni. a munkavállalók közösen járulnak hozzá az üzemanyagköltségekhez. a saját autóval rendelkező munkavállalókat, akik vállalják, hogy más munkavállalókat munkába visznek, szintén szívesen látjuk!

Készségek

  • Logisztikai tapasztalat előny lenne;
  • A munkáltató kérésére képes büntetlen előéletet igazolni;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Felelősségteljes, komoly és önálló munkavégzésre képes;
  • Képes egész nap állni és jó fizikai állapotban van;
  • Hosszú távú (legalább 6 hónapos) németországi munkavégzésre való képesség.

Anyanyelvi vagy középfokú lengyel nyelvtudás vagy német nyelvtudás (B2).