Arhiv

Električar (tjedna neto plaća 520 € - nakon odbitaka) , u Nizozemskoj

12 dana otvorenih pozicija danasPlaća: od /h

Opis posla

Naš agencijski partner posluje na nizozemskom tržištu više od 20 godina i sada za svoje klijente traže iskusne kandidate za poziciju građevinskog električara.

Osoba zaposlena na ovom radnom mjestu bit će odgovorna za:

  • Električne instalacije u građevinarstvu;
  • Radovi na postavljanju rasvjetnih mjesta i električnih utičnica;
  • Izvođenje novih i obnova postojećih elektroinstalacija.

Uvjeti:

  • Neto tjedna plaća 520 € / 40h (nakon odbitaka);
  • Sustav tjednog plaćanja;
  • Plaćeno zdravstveno osiguranje;
  • Mogućnost organiziranja besplatnog prijevoza uz karticu goriva (za prijevoz na posao);
  • Naknada putnih troškova (za kandidate sa vlastitim automobilom);
  • Smještaj prema standardima SNF (bez dodatnih troškova za djelatnika, jednokrevetna soba i wi-fi);
  • Nizozemski ugovor u skladu s kolektivnim ugovorom NBBU CAO

accessibility

Vještine

  • CV na engleskom jeziku;
  • Iskustvo na poslovima električara;
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije;
  • Vlastiti automobil je dobrodošao;
  • Posjedovanje važećeg VCA certifikata je dobrodošlo.

language

Jezik

Dobra razina komunikacije engleskog ili njemačkog jezika (najmanje B1)