Archív

Raktári dolgozó (+3/+6 Celsius fok) Barendrecht, Hollandiában

Partnerünk, a Hollander Barendrechtlogisztikai szolgáltató a friss és hűtött termékek tárolására és elosztására. Hollandia egész területén szupermarketeknek szállítanak.
A vállalat raktári dolgozókat keres csapatába! A két részleg egyikébe – komissiózás és expediálás!
Az Ön napi feladatai közé tartozik majd:
  • komissiózó:szupermarketek termékeinek összegyűjtése/pakolása angol nyelvű hangos komissiózó rendszer segítségével (minden parancsot headseten keresztül hallasz);
  • expedíciós dolgozó: egy szállítmány előkészítése a szétosztáshoz, ami magában foglalja a komissiózó kocsik elrendezését és kiválasztását;
  • a terület rendben tartása és tisztán tartása, a megmaradt csomagolóanyagok összeszedése;
  • a termékek minőségellenőrzése, a műszakvezető tájékoztatása a termékhibákról;
  • a biztonsági utasítások és előírások betartása;
  • egyéb raktárral kapcsolatos feladatok.
Hosszú távú, teljes munkaidős állásajánlatról van szó. A munkanapok hétfőtől szombatig tartanak, heti 2 váltott műszakban.A munkavállalóknak rugalmasan kell tudniuk dolgozni a különböző műszakokban, beleértve a hétvégéket, ünnepnapokat és túlórákat is.

A raktáron belül a hőmérséklet változhat, attól függően, hogy a termékek hol vannak egymásra pakolva. A friss termékekkel való munka miatt a hőmérséklet körülbelül +3°C fok. A vállalat meleg munkaruhát biztosít.

ballot

Juttatások

38 munkaóra felett +35% az összes munkaórára.
06.00-19.00 normál órabér
19.00-23.00 +25%
23.00-06.00 +40%

  • Megelőző tapasztalat kötelező akik legalább 6 hónapig - 1 évig dolgoztak komissiózóként.
  • A pozícióra való jelentkezéshez angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Készen áll a hideg raktárban való munkavégzésre, +3 fok körüli alacsony hőmérséklet egész nap;
  • Készen áll a fizikai munkára, lábmunkára, dobozok emelésére;
  • Képes gyors tempójú környezetben dolgozni;
  • Készen áll több nemzetiséggel együtt dolgozni és élni;
  • Jó számítógépes ismeretek, képes gyorsan tanulni;
  • Önálló és csapatmunkára való képesség;
  • Motiváció arra, hogy hosszú távon Hollandiában maradjon.

Nyelv

Angol nyelvtudás: B1