ÚJ

MIG MAG hegesztő (450-500 € nettó hetente) Udenhout, Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 19 nap . Elérhető pozícók száma: 2/2Fizetés: tól /h

Munka leírása

Partnerünk MIG MAG hegesztőket keres Udenhout-i csapatába!

Jos van den Besselaar nagy acélszerkezetek és kisebb rozsdamentes acél korlátok készítésének szakértője. Ha szeretnél egy szép vállalatnál dolgozni, amely nagy acélszerkezeteket készít, akkor ez lehet a te lehetőséged.

A feladatai ebben a pozícióban a következők lesznek:

  • Nagy acélszerkezetek hegesztése;
  • Műszaki rajzok olvasása és követése;
  • Egyéni és csapatban való munkavégzés egyaránt.

MIG MAG hegesztőként a heti nettó fizetésed 450 és 500 euró között lesz, a korábbi tapasztalatodtól és bizonyítványaidtól függően, és heti 40 órát fogsz dolgozni.

A szállásod egyágyas szobában lesz, és a saját párnádat, ágyneműt és takarót magaddal kell hoznod.

A munkába járás költségeit a lakóhelyedtől függően kell megoldani. Ha közelebb laksz a munkahelyedhez, akkor kerékpárt használhatsz, hosszabb távolságokra (több mint 5 km egy irányban) pedig a saját autódat, üzemanyag-visszatérítéssel.

  • A pozícióra való jelentkezéshez angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Legalább 2 év korábbi tapasztalat;
  • 135. sz. acél hegesztési bizonyítvány (nem kötelező, de előnyös).
  • Felelősségteljes és komoly;
  • Hajlandóság több nemzetiséggel együtt élni és dolgozni;
  • Kész hosszabb ideig Hollandiában maradni.

Nyelv

Minimum B2 szintű angoltudás