Archív

Komissiózó (+2 és -20°C között) Oss, Hollandiában

Partnerünk, a Vice Versa egy hollandiai családi vállalkozás. Oss-i csapatukba keresnek komissiózókat. Ön egy nagy fagyasztóban fog dolgozni, ahol friss és fagyasztott húst tárolnak, Oss városában.

Ha szeretne egy családi vállalkozás részese lenni, és egy stabil, garantált munkaidővel rendelkező munkahelyet szeretne dolgozni, akkor ez a megfelelő állás !

A napi feladatai közé tartoznak majd a következők:

  • Az áruk komissiózása kézi szkenner és lista segítségével (hűtőház );
  • Termékek szortírozása, csomagolása és komissiózása a vevők számára;
  • A termékek minőségének ellenőrzése, a műszakvezető tájékoztatása minden termékhibáról;
  • Csapattagként a biztonsági előírások biztosítása;
  • Mindenre kiterjedő feladatok.

A cég stabil, hosszútávra keres munkatársakat. A munka három műszakban zajlik váltakozva  hetente: Délelőtt: 6:00-15:00; Délután: 15:00-00:00; Éjszaka: 21:00-6:00. Lehetőség van túlórára és hétvégi plusz órák ledolgozására.

A fizetés bruttó 11,80 €/h + 0,16 € ATV + 0,20 € hidegpótlék = 12,16 €.

Minden munkaruhát a munkáltató biztosít.

ballot

Juttatások

0,16 € ATV + 0,20 € hidegpótléki (a fizetés már tartalmazza)

Készségek

  • Angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • A komissiózóként szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • Pontos és precíz;
  • Készen áll a hideg környezetben és a fagyasztóban való munkavégzésre;
  • Képes csapatban és önállóan dolgozni;
  • Rugalmas a műszakokban zajló munkával;
  • Felkészült arra, hogy hosszú távon Hollandiában maradjon.

Nyelv

Jó angol kommunikációs készség (minimum B1+)