Archív

Gyártási dolgozó (pékség) Uden, Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 113 nap . Elérhető pozícók száma: 0/2Fizetés: tól 13.81€/h

Munka leírása

Partnerünk, az Udenben található Bacu Bakkerij egy családi vállalkozás, amelyet 1963 végén alapítottak. A Bacu egy ipari pékség, amely az egész ország szupermarketjeit látja el ízletes termékek széles választékával. Jelenleg termelési dolgozókat keresnek csapatukba.

Ha motivált vagy egy stabil munkára egy kedves családi vállalkozásban, akkor ez a megfelelő ajánlat az Ön számára! A munkakörnyezet dinamikus és tiszta, változatos napi feladatokkal.

A Bacunál dolgozó napi feladatai közé tartoznak majd:

  • Kézi gyártási tevékenységek elvégzése;
  • Félkész termékek összeszerelése;
  • Díszítőanyagok, dekorációk permetezése/töltése/adagolása;
  • A félkész vagy késztermék eltávolítása;
  • A termékek csomagolása, a csomagolás lezárása, a termékek raklapokra történő (újra)pakolása;
  • A munkaterület tisztán és rendben tartása;
  • Az élelmiszerbiztonsági és higiéniai irányelvek betartása.

Ez egy hosszú távú, teljes munkaidős állásajánlat, határozott idejű szerződés lehetőségével. A munka 3 műszakban van megszervezve.

A cég alapképzéssel és munkaeszközökkel igazolja Önt. Kantin ingyenes kávéval és teával.

Hosszú nadrágot, zárt cipőt kell viselned, és az élelmiszer-előállításban nem megengedett az ékszer vagy műköröm/műköröm használata!

A szállás Udenben (Groenendal) található, kerékpáros távolságra a munkahelytől.

ballot

Juttatások

A fizetés bruttó, 10,5%-os szabadságpótlékkal és extra pótékkal együtt.
34,00% műszakpótlék H-Péntek 04:00-06:00 és 18:00-24:00 között. Szombaton 04:00-18:00
37,00% műszakpótlék H-Szo 24:00-04:00 között.
100,00% Vasárnap és ünnepnapokon, szombaton 18:00-24:00 között
Dolgozás hűvösben en. Heti 10-20 óra: Eur. 7,17 hetente

accessibility

Készségek

  • Az álláshirdetésre angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Fizikailag egészséges és erős, felkészült a fizikai munkára;
  • Előnyt jelent a gyártási tapasztalat;
  • Rugalmas munkaidő-beosztás és hajlandóság a munkaszüneti napokon való munkavégzésre;
  • A higiéniai szabályok betartására való képesség;
  • Készen áll több nemzetiséggel együtt dolgozni;
  • Felelősségteljes és önálló munkavégzésre képes;
  • Hosszú távú hollandiai tartózkodásra való hajlandóság.

language

Nyelv

Angolul: B1