Archív supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Főszakács helyettes (Tapasztalat és referencia szükséges) , Hollandiában

Az i-Hospitality, új partnerünk Hollandiában, egy speciális személyzeti szervezet, amely a holland vendéglátóiparban tevékenykedik, és kifejezetten a szakácsokra, a pincérnőkre, a recepcióra és a takarításra összpontosít. Értékelik szakembereiket és gondosan választják ki őket. Az i-Hospitality számos különböző étteremmel és szállodával működik együtt, amelyek városokban vagy falvakban találhatók, az alacsonytól a magas árkategóriág.

Jelenleg új munkatársakat keresnek főszakács helyettes pozícióra. Ha van tapasztalata a vendéglátás területén és jó az angol nyelvtudása, akkor ez lehet az Ön lehetősége!

A fő feladatai a következők lesznek:

  • Ételkészítés;
  • Legyen felelős a konyha egyik részéért;
  • Más munkatársak felügyelete;
  • Sokoldalú feladatok.

    Az ügynökség előzetes telefonos interjút folytat a jelöltekkel. Munkába kerékpárral, tömegközlekedéssel vagy autóval utazhat. Rugalmasnak kell lennie a munkarenddel és a munkaterheléssel kapcsolatban, mivel minimum 38 óra és maximum 60 óra munkavégzés garantált (a többletigénytől függően). A béreket 4 hét után fizetik ki, de 1 hét munka után előre is kérhet pénzt.

    182 euró kaució (2 hét bérleti díj) a szállásért (ha a ház jó állapotban kerül visszaadásra kiköltözéskor, akkor a kaució visszajár). A szerződéskötésre a kiutazás előtt kerül sor és az ügynökség segít a repülőút megszervezésében és a repülőtéri transzferben. A jelentkezők privát szobát kapnak egy közös házban, zárral, alapvető ágyneművel és WC-vel.

    A jelöltnek saját késkészlettel kell rendelkeznie.

    ballot

    Juttatások

    8% szabadságpótlék

    • Az álláshirdetésre angol nyelvű önéletrajzzal lehet jelentkezni;
    • Érvényes tapasztalat sous chefként és szakácsként;
    • Az álláshirdetésre való jelentkezéshez szükséges korábbi munkáltatói ajánlás
    • Igazán jó kommunikációs készség és angol nyelvtudás;
    • Szociális és felelősségteljes;
    • Lelkesedés és hajlandóság a vendéglátás területén dolgozni;
    • Hajlandóság, hogy hosszabb ideig Hollandiában maradjon.

    Nyelv

    Nagyon jó kommunikációs készség angolul (legalább B1)