Archív supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Autóalkatrészeket gyártó alkalmazott Born, Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 285 nap . Elérhető pozícók száma: 6/6Fizetés: tól 15.06€/h

Munka leírása

Partnerügynökségünk minden igényt kielégítő rugalmas munkavállalókat keres aVDL Nedcarvállalat csapatába, amely egyfüggetlen járműipari szerződéses gyártó a Mini Cooper és BMW autók számára Hollandiában, Bornban található.

Ha szenvedélyesen szereted az autókat, és hajlandó vagy elviselni a nehéz munkákat + új készségeket tanulni, akkor ez a munka lehet, hogy pont neked való! Tapasztalat és kiegészítő képzés alapján számos pozíció áll rendelkezésre, kezdetben főként nehéz emeléssel.

A napi feladataid közé tartoznak majd:

  • nehéz autóalkatrészek emelése/mozgatása a helyszínekről/helyekre;
  • csomagolás, autóalkatrészek összegyűjtése;
  • lehetőség más pozíciókba való betanításra (futószalagos munkás stb.)
  • a megrendelések és anyagok minőségellenőrzése;
  • a biztonsági szabályok és előírások betartása;
  • egyéb kapcsolódó feladatok elvégzése kérésre.

Hosszú távú, teljes munkaidős állásajánlatról van szó. 2 váltott műszakban szervezik a munkát.

A cég alapképzéssel és munkaeszközökkel igazolja Önt. A munka fizikailag megterhelő lehet, lábon végzett munka, nehéz dobozok emelése.

Kérjük, vegye figyelembe: Ha legfeljebb 10 km-re lakik a munkahelytől, akkor kerékpárral kell munkába járnia. Ha 15-20 km-re laksz a munkahelyedtől, akkor e-bike-ot kapsz (elektromos motorral ellátott, gyorsabb kerékpár). A főszezonban azonban a szálláshelyek messze lehetnek a munkahelytől (20-70 km). Az összes alkalmazott szállítását az ügynökség biztosítja (kerékpár/e-bike vagy tranzit).

ballot

Juttatások

Órabér (bruttó): 13,55 EUR + 7,36% ATV = 14,55 EUR
Második műszak mo-fr: 15.00 %
Szabályos munkaidő szombaton: 50.00 %
Vasárnapi rendes munkaidő: 63,80 %
Heti fizetett szabadságpótlék: 8,33 % a fizetésen felül.

accessibility

Készségek

  • Az álláshirdetésre angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • A VOG (bűnügyi nyilvántartási okmány) kötelező;
  • Erős, egészséges és rugalmas az emelés elviseléséhez;
  • Képes egész nap állni és járni;
  • Rugalmasság a munkarenddel kapcsolatban;
  • Készen áll a több nemzetiségűekkel való együttműködésre;
  • Jó angol nyelvtudás és számítógépes munkavégzésre való képesség;
  • Nincs arc- vagy nyaktetoválás, illetve arcpiercing;
  • Rugalmasság a tanulásban és a többfeladatú munkavégzésben;
  • Hosszú távú hollandiai tartózkodásra való képesség.

language

Nyelv

Angol nyelvtudás: B1