Arhiv

CNC Miller (tjedna neto plaća 480€) , u Nizozemskoj

12 dana otvorenih pozicija danasPlaća: od /h

Opis posla

Naš agencijski partner posluje na nizozemskom tržištu više od 20 godina i sada traže iskusne kandidate za poziciju CNC Millera.

Za naše klijente zapošljavamo na poziciji operatera numerički upravljane glodalice:

  • Upravljanje CNC glodalicom;
  • Izrada detalja za automobilsku industriju;
  • Izmjena i korekcija alata;

Uvjeti:

  • Neto tjedna plaća na 40h (nakon odbitaka);
  • Sustav tjednog plaćanja;
  • Plaćeno zdravstveno osiguranje;
  • Mogućnost organiziranja besplatnog prijevoza uz karticu goriva (za prijevoz na posao);
  • Naknada putnih troškova (za kandidate sa vlastitim automobilom);
  • Smještaj prema standardima SNF (bez dodatnih troškova za djelatnika, jednokrevetna soba i wi-fi);
  • Nizozemski ugovor u skladu s kolektivnim ugovorom NBBU CAO.
accessibility

Vještine

  • CV na engleskom jeziku;
  • Iskustvo u radu na poslovima CNC Glodača (minimalno 6 mjeseci);
  • Vozačka dozvola bi bila plus;
  • Vlastiti automobil je dobrodošao;
  • Spreman putovati cijelom Nizozemskom.

language

Jezik

Dobra komunikacija na engleskom ILI njemačkom jeziku (najmanje B1)