НОВО supervised_user_circle
ПРИЕМАТ СЕ ДВОЙКИ

Водач на RT/HT/EPT , в Нидерландия

Позицията е отворена за 3 дниСвободни позиции: 4/4Salary: from 11.75€/h

Описание на работата

DHL Group е голяма и динамична логистична компания. Вътрешният клиент в Айндховен е ASML – компания, работеща в областта на полупроводниците. Основните задачи са насочени към качеството и безпроблемното протичане на процесите по внасяне и изнасяне на стоки в склада.

За тези позиции RT/HT/EPT шофьор вие:

  • ТРЯБВА да говорите (добре) английски език;
  • трябва да имате основни компютърни познания и да можете да работите със скенер;
  • трябва да сте екипни играчи;
  • трябва да носите безопасни обувки, дълги панталони и пуловер.

Преди да започнат работа, кандидатите ще преминат обучение по RT/HT/EPT през първата седмица и ще започнат работа в DHL през следващата седмица.

Две смени: сутрешна (от 06:00 до 15:00 ч.) и вечерна (от 15:00 до 00:00 ч.), от понеделник до неделя. Веднъж или два пъти месечно ще работите през почивните дни от 07:00 до 16:00 ч. Може да бъде поискан извънреден труд за постигане на дневните цели или поради увеличаване на изискванията за поръчки.

Вашите задачи ще бъдат в 3 отдела:

  • Опаковане в склада за опаковане.
  • Доставка на пълните камиони с кашони на ръка.
  • Събиране на входящи/сортиране на опаковки.
  • Ще ви се налага да работите с ръчен скенер или нормален скенер.

Ще бъдете обучени, за да извършвате работата по най-добрия начин. Пример за това е да се научите да работите със системи като SAP.

Вид работа: Стоене, ходене, всеки ден е различен.

ballot

Надбавки

Доплащане за времеви прозорец - щанд Пон.-Пет. 18.00-24.00 30.00 %
Доплащане за времеви прозорец - стандартни часове ма-фр 00:-06: 30.00 %
Доплащане за времеви прозорец - стандартни часове Неделя 50,00 %
Доплащане за времеви прозорец - стандартни часове Неделя 100.00 %
Седмично обезщетение за платен отпуск в размер на 8,33 % от заплатата ви

accessibility

Умения

  • Изисква се автобиография на английски език. В автобиографията трябва да бъдат посочени точен имейл и телефонен номер, както и точен адрес в страната, където се намира, за целите на здравното осигуряване;
  • Наличие на възможност за продължително обучение на работното място;
  • Здрави и силни по отношение на вдигането на тежки машини и ежедневното ходене;
  • Добри познания по английски език за достъп до приложенията на склада и за комуникация с колегите;
  • Екипен дух и бързи темпове на работа като личност;
  • Гъвкавост по отношение на смените и извънредните часове;
  • Задължително е да притежавате VOG (документ за съдимост);

language

Език

Добри комуникационни умения по английски език (минимум ниво B1)