Шофьор на мотокар , в Нидерландия, от 11,18€ до 12,53€/час

Позицията е отворена за 7 дниСвободни позиции: 4/6

Описание на работата

Sligro е един от лидерите на пазара в хранителните магазини в Холандия. Понастоящем компанията търси шофьори на мотокари(Reach truck) за техните складове в Venray и Maastricht  в резултат на сезонното търсене.

Като шофьор на мотокар вие ще сте отговорни за следните задачи:

  • Събиране на хранителни продукти,които ще се съхраняват в склада или в  камиони,чрез товарене и разтоварване на хранителни палети с мотокар(Reach truck);
  • Точно сглобяване на поръчки и поставяне на продукти на правилните места,които след това да бъдат изпратени в съответствие на изискванията на клиента;
  • Докладване на началник смяна за всеки дефект (хранителен продукт, палет) или проблем с мотокара.
  • Други заявени задачи, ако е необходимо.
Като складов работник в Слигро, трябва да сте подготвени за работа на 3 смени (включително и нощни) от Понеделник до Неделя, като всеки ден сте информирани, в случай че трябва да работите нощна смяна.Понякога може да се изиска извънреден труд, така че трябва да сте гъвкави.

Работата е в охладена зона с пресни хранителни продукти,  + 4ºC.

Трябва да сте подготвени да останете в Холандия поне 1 година,тъй като това е дългосрочно предложение за работа.
accessibility

Умения

    • Необходима е автобиография за да кандидатствате за тази работа;
    • Предишен опит на подобна работа се смята за предимство;
    • Опит в шофирането на мотокар е задължително,Холандският сертификат е плюс;
    • Способност за бърза работа и спазване правилата за безопастност;
    • Мотивация за допълнителни работни часове;
    • Здрави и устойчиви на температурни промени и тежки опаковки;
    • Готовност за оставане в Холандия за дългосрочна заетост(поне 1 година).

    language

    Език

    Необходими са добри познания по английски език