Achivovať supervised_user_circle
Prijímame páry

Pracovník/íčka do výroby (mrazené ovocie a zelenina) , v Holandsku

Pozícia je dostupná pre 248 dníVoľné pozície 1/1Plat: od 9.69€/h

Náplň práce

Hlavna pracovná náplň je kontrola kvality a efektivity na výrobnej linke spoločnosti Maasoever Cold Store v meste Waspik (North Brabant). Rôzne druhy ovocia a zeleniny sa tu spracúvajú pre mrazivé uskladnenie. Hlavné pracovné činnosti:

  • zásobovanie výrobnej linky tovarom,
  • optimálne nastavenie strojov tak, aby správne rezali jednotlivé druhy ovocia a zeleniny,The correct setting of the machines up to the cutting machines so that fruit and vegetables are processed optimally
  • zabezpečovanie čistoty pracovného prostredia.

Práca je na 3 smeny. Ide o dlhodobú pracovnú ponuku.  Teplota vo výrobnej hale je +6 až 8 stupňov Celzia.

accessibility

Zručnosti

  • Požiadavky na kandidátov a kandidátky:
  • skúsenosť s prácou v potravinovom priemysle;
  • motivácia a chuť učiť sa nové veci,
  • flexibilita- práca je na 3 smeny;
  • k dispozícii na dlhšie časové obdobie.

language

Jazyk

Základy anglického jazyka.