Arhiva

Prelevator de comenzi (+2 până la -20°C) Oss, in Olanda

Postul vacant este disponibil pentru 158 zile Posturile vacante: 2/2Salariu: de la 12.08€/h

Descrierea ofertei

Partenerii noștriVice Versasunt o companie de familie din Olanda. Aceștia sunt în căutare deoperatori de preluare a comenzilor pentru a se alătura echipei lor din Oss. Veți lucra într-un depozit mare decongelareunde se depozitează carne proaspătă și congelată, în orașul Oss.

Dacă doriți să faceți parte din afacerea de familie și să aveți un loc de muncă stabil cu ore garantate, acesta este jobul potrivit pentru dumneavoastră!

Sarcinile tale zilnice vor include:

  • Prelevarea mărfurilor cu ajutorul unui scanner manual și a unei liste (depozit frigorific );
  • Sortarea, ambalarea și preluarea produselor pentru clienți;
  • Controlul calității produselor, informând șeful de tură despre orice defect al produselor;
  • Asigurarea regulilor de siguranță ca membru al echipei;
  • Atribuții complete.

Compania caută angajați stabili, pe termen lung. Munca se va desfășura întrei schimburi, prin rotație, săptămâni adevărate: Dimineața: 6:00-15:00; După-amiaza: 15:00-00:00; Noapte: 21:00-6:00. Există posibilitatea de aface ore suplimentare și de a lucra în weekend pentru ore suplimentare.

Salariul este de 11,80 € brut/h + 0,16 € ATV + 0,20 € indemnizație de frig = 12,16 €.

Toate hainele de lucru vor fi puse la dispoziție de către angajator pentru a vă ține de cald.

ballot

Indemnizații

0,16 € ATV + 0,20 € alocație pentru frig (deja inclusă în salariu)

accessibility

Abilitati

  • Pentru a aplica pentru acest post vacant este necesar un CV în limba engleză;
  • Experiența ca operator de preluare a comenzilor va fi un avantaj;
  • Punctualitate și precizie;
  • Pregătit să lucreze într-un mediu rece și în congelator;
  • Abilitatea de a lucra în echipă și independent;
  • Flexibil la programul de lucru/ schimburi și sarcini;
  • Pregătit să rămână în Olanda pentru o perioadă lungă de timp.

language

Limba

Bune abilități de comunicare în limba engleză (minim B1+)