Arhiva supervised_user_circle
CUPLURILE ACCEPTATE

Muncitori de la fabrica de brânză Zevenhuizen, in Olanda

Postul vacant este disponibil pentru 278 zile Posturile vacante: 4/4Salariu: de la 11.02€/h

Descrierea ofertei

Fabrica de brânzeturi situată în Zevenhuizen (la 20 km. distanță de Rotterdam) caută noi angajați pentru producție. Lucrând pentru această companie trebuie să fiți pregătit să lucrați în medii calde (+18C) și mai reci (+6C ) .

Principalele dvs. sarcini și responsabilități vor fi:

  • împachetează brânzeturi și produse din brânză
  • asigură calitatea producției;
  • aplică etichete corecte;
  • pune producția în cutii mai mari;
  • pregătește producția pentru livrarea către
    clientul final.

Este un loc minunat unde pot lucra cupluri și prieteni .

accessibility

Abilitati

  • să aibă experiență de lucru în industria alimentară
  • să fie pregătit să lucreze într-un mediu mai rece (+6C)
  • să respecte reguli stricte de igienă
  • să nu aibă probleme de sănătate
  • să fie gata să lucreze în schimburi

language

Limba

Cunoștințe de bază de limba engleză sunt suficiente (capacitatea de a înțelege instrucțiunile).