NOU supervised_user_circle
CUPLURILE ACCEPTATE

Lucrător in depozit universal Eindhoven, in Olanda

Postul vacant este disponibil pentru 5 zile Posturile vacante: 1/3Salariu: de la

Descrierea ofertei

Partenerul nostru, CEVA Logistics, este una dintre cele mai importante companii din industria logistică.
Compania are mai multe poziții de ocupat în departamentul de logistică: order picker, inbound, return etc., unde puteți evolua în cadrul companiei.
Compania este în prezent în căutare de noi membri care să se alăture echipei de logistică în depozitul de îmbrăcăminte!

Acestea vor fi principalele tale responsabilități:
  • să colecteze, să împacheteze și să expedieze comenzile, asigurându-se că bunurile corecte sunt livrate clientului la timp;
  • să preia și să proceseze comenzile cu ajutorul unui sistem de preluare vocală, al căștilor sau al unui scaner;
  • conduceți utilaje pentru a colecta mărfuri și a le expedia în camioane (dacă aveți experiența necesară);
  • controlul calității produselor, informând șeful de tură cu privire la orice defect al produselor;
  • respectarea instrucțiunilor și reglementărilor de siguranță;
  • alte sarcini legate de depozit.

Aceasta este o ofertă de muncă pe termen lung, cu normă întreagă. Munca este organizată în ture diferite, în funcție de departament.  Este posibil ca oamenilor să li se ceară să lucreze ore suplimentare pentru a atinge obiectivele zilnice.

Va trebui să prezentați un VOG (cazier judiciar) olandez. Agenția vă poate ajuta să obțineți acest document, la un cost de 42 de euro, care va fi dedus din salariul dvs. atunci când începeți să lucrați.

Dacă ați lucrat la CEVA Logistics în trecut și doriți să vă întoarceți, vă rugăm să informați recrutorul. Aceștia vă vor solicita o verificare a referințelor din activitatea dumneavoastră anterioară în cadrul companiei.

În funcție de competențele dumneavoastră, agenția vă va plasa într-unul dintre diferitele departamente. Cuplurile ar putea să se împartă pentru a lucra în diferite departamente/ schimburi.

Candidații trebuie să își ia pantofi de siguranță pentru muncă și blugi!

ballot

Indemnizații

Indemnizația de concediu este de 8,33%/oră, plătită la fiecare plată săptămânală: 10,97 EUR + 8,33% indemnizație de concediu (1,09 EUR) = 11,88 EUR brutto/oră.

Luni-vineri 00:00-6:00= 45%.
L-Vin 21:00-24:00= 35%.
Indemnizația de duminică/ sărbători legale =100%.

Indemnizație pentru ore suplimentare:
35% de luni până vineri
50% sâmbătă, duminică 00:00-18:00
Sâmbătă, duminică 18:00-6:00 =100%.

accessibility

Abilitati

  • Pentru a aplica pentru acest post este necesar un CV în limba engleză;
  • VOG (document de cazier judiciar) este obligatoriu;
  • Experiența anterioară ca operator de preluare a comenzilor va fi un avantaj;
  • Pregătit pentru un loc de muncă fizic, muncă în picioare, ridicarea de cutii;
  • Abilitatea de a lucra într-un mediu cu ritm rapid;
  • Gata să lucreze și să trăiască împreună cu mai multe naționalități;
  • Bună cunoaștere a calculatorului, capabil să învețe rapid;
  • Abilitatea de a lucra independent și în echipă;
  • Motivația de a rămâne și de a lucra în Olanda pe termen lung.

language

Limba

Engleza: B1