NOU

Lucrător în depozit , in Olanda

Postul vacant este disponibil pentru 2 zile Posturile vacante: 1/1Salariu: de la 13.27€/h

Descrierea ofertei

Partenerul nostru olandez, cu cunoștințe îndelungate în domeniul distribuției logistice, caută în prezent lucrători de depozit pentru a se alătura echipei lor.

Responsabilitatile dumneavoastra principale vor fi:

  • Verificarea comenzilor existente, prin ridicarea acestora cu ajutorul unui scaner manual, procesarea corectă a mărfurilor intrate și ieșite;
  • Preluarea comenzilor cu un sistem de preluare a comenzilor prin voce în limba engleză;
  • Sortarea, (re)ambalarea, etichetarea și preluarea echipamentelor electronice și sigilarea comenzilor pentru clienți;
  • Încărcarea și descărcarea materialelor, conducând paleții prin depozit, cu un EPT;
  • Controlul calității produselor, informând șeful de tură cu privire la orice defect al produselor;
  • Asigurarea normelor de siguranță ca membru al echipei;
  • Curățați zona de lucru.

Temperatura in depozit poate varia in functie de sarcinile din interior/exterior. Lucratorilor le sunt oferite haine de protectie.

Se lucreaza prin rotatie de luni pana duminica, inclusiv in weekend-uri si in zile de sarbatoare. Tura se termina atunci cand toate sarcinile sunt indeplinite, lucrandu-se cu target- uri. Lucratorilor li se poate solicita sa munceasca suplimentar. Turele incep la 06:00 sau la 15:00.

Candidații pot fi acceptați pentru orice locație disponibilă, în funcție de nevoile companiei (Etten-Leur, Tilburg, Amsterdam).

Aceasta este o oferta de munca pe termen lung.

ballot

Indemnizații

Indemnizații peste 40 de ore/săptămână:
Luni-sâmbătă: 18:00-00:00- 120%.
Luni-sâmbătă: 00:00-6:00 - 140%.
Duminică: 00:00 - sfârșitul turei - 150%.
Sărbători legale: 00:00 - sfârșitul turei - 200%.

accessibility

Abilitati

  • Pentru a aplica la acest post este necesar un CV în limba engleză;
  • Experiența în pregătirea comenzilor și în conducerea EPT este un avantaj;
  • Puternic, sănătos și flexibil pentru a suporta ridicarea de greutăți;
  • Capabil să stea în picioare și să meargă toată ziua;
  • Lucrător în echipă și motivat să lucreze independent;
  • Flexibilitate pentru a învăța și a face mai multe sarcini;
  • Seriozitate și devotament față de locul de muncă;
  • Foarte bune cunoștințe de limba engleză pentru a lucra cu sistemul de selectare a vocii în limba engleză;
  • Competențe de bază în domeniul calculatoarelor;
  • Disponibilitatea de a rămâne în Olanda pentru o perioadă lungă de timp (minimum 6 luni).

language

Limba

Comunicare în limba engleză nivel B1