Arhiva

Lucrator depozit / Order picker Alphen aan den Rijn, in Olanda

Postul vacant este disponibil pentru 277 zile Posturile vacante: 1/2Salariu: de la 10.84€/h

Descrierea ofertei

Suntem in cautare de lucratori in depozit motivati pentru partenerii nostri din RotterdamTechnische Unie este lider olandez in logistica si angajeaza oameni noi pentru a ajuta cu cerintele noului sezon, compania fiind in cautare de personal pentru colectarea comenzilor, care sa ajute cu sarcini logistice.

Lucrand la Technische Unie ca order picker, veti avea urmatoarele responsabilitati:

  • Asamblarea corecta a comenzilor si plasarea produselor la locatiile corecte in depozit pentru a fi ulterior expediate, conform cerintelor clientilor;
  • Veti manipula articole grele, ridicandu-le pe parcursul intregii zile de lucru;
  • Utilizarea unui scanner pentru colectarea comenzilor;
  • Alte sarcini logistice.

Trebuie sa fiti flexibil in ceea ce priveste programul – lucratorii sunt platiti +28% extra, de la 20:00, si +53% extra, dupa 23:00. Vi se poate, de asemenea, solicita sa lucrati suplimentar pentru atingerea normelor companiei, daca este necesar.

Aceasta este o oferta pe termen lung.

ballot

Indemnizații

Dupa ora 20:00 - 28%
Dupa ora 23:00 - 53%

accessibility

Abilitati

  • Este necesar un CV in limba engleza pentru a aplica la acest loc de munca;
  • Experienta de lucru in depozit constituie un avantaj;
  • Flexibilitate in ceea ce priveste orele de lucru si turele;
  • Coordonare foarte buna mana-ochi, atentie la detalii;
  • Candidat sanatos si puternic pentru a putea manipula si ridica materiale grele;
  • Spirit de echipa si motivatie pentru a lucra independent, bune abilitati de organizare si de gestionare a timpului;
  • Bune abilitati interpersonale si de comunicare;
  • Orientare catre rezolvarea problemelor.

language

Limba

Sunt necesare abilitati bune de comunicare in limba engleza (nivel B2).