Lucrator Depozit Utrecht, in Olanda, de la 9,81€/ora

Postul vacant este disponibil pentru 7 zile Posturile vacante: 4/4

Descrierea ofertei

Clientul nostru din Olanda HEMA
este un lanț olandez de magazine. HEMA are aproape 800 de sucursale în 9 țări.
Depozitul lor este situat în Olanda, acest post vacant este special pentru
Utrecht. Centrul de distribuție procesează 4.000 de containere maritime,
700.000 de paleți și peste 300.000.000 de articole pe an.

Dacă aveți experiență în depozite, acesta este jobul pentru
dvs.!

Sarcinile dvs. de lucru ca angajat de depozit pentru HEMA
pot include:

  • Comenzile de colectare cu amănuntul nealimentare.
  • Alegerea unui număr standard de pachete pe oră de 120 în sala 1 și în sala 2 este de 180 de pachete pe oră.
  • Lucrați la locație prin intermediul unui sistem de selectare vocală. (sistemul de selectare a vocii este disponibil în olandeză, engleză și poloneză)

Acesta este un loc de muncă cu normă întreagă pe termen
lung
, durata contractului este dată de cel puțin 6 luni.

Programele sunt împărțite
între 2 echipe în diferite ore de lucru echipa 1: luni până sâmbătă 6:00 am la
3:00 pm, echipa 2: luni până vineri 13:00 la 22:00 și duminică 7:00 la 12 : 00
pm. Lucratorii își împărtășesc cazarea cu 3 până la 4 persoane pe cameră.

Salariul se plătește la fiecare 4 săptămâni, la fel ca în
alte locuri de muncă, se poate solicita plata în avans săptămânal (75 EUR).

accessibility

Abilitati

  • Experienta de lucru la preluarea comenzilor in depozit va constitui un avantaj;
  • Capabil sa lucreze intr-un mediu cu ritm rapid;
  • Flexibilitate cu programul de lucru;
  • Simtul responsabilitatii si al motivatiei;
  • Abilitatea de a lucra independent si in echipa;
  • Disponibilitate de sedere in Olanda pe termen lung.

language

Limba

Din fiecare 2 persoane, una dintre ele ar trebui să aibă competențe medii în limba engleză, nivel B1. Nivelul limbii engleze este important datorită comunicării reciproce, siguranței și instrucțiunilor de lucru. Vorbitorii polonezi sunt, de asemenea, bine