Arhiva

Floor Manager / ospătar (cu experiență și referințe) Ameland, in Olanda

Postul vacant este disponibil pentru 273 zile Posturile vacante: 2/2Salariu: de la 13.02€/h

Descrierea ofertei

i-Hospitality, noul nostru partener din Olanda, este o organizație specializată în recrutarea de personal în industria olandeză a ospitalității, concentrându-se în special pe bucătari, chelnerițe, front office și menajere. Își apreciază profesioniștii și îi selectează cu atenție. i-Hospitality lucrează cu numeroase restaurante și hoteluri diferite, situate în orașe sau sate.

În prezent, aceștia caută floor manageri/ ospătari care să se alăture echipei lor din Ameland!

Veți lucra într-un restaurant cu un meniu internațional.

Responsabilitățile tale vor include următoarele:

  • Lucrul cu echipa pe etaj;
  • Gestionarea colegilor ospătari;
  • Realizarea de programe, scenarii și alte sarcini administrative;
  • Efectuarea sarcinilor de servire.

Dacă sunteți un candidat potrivit, agenția va programa un interviu video pe WhatsApp.

Puteți mergeți la lucru pe bicicletă, cu transportul public sau cu mașina.

Trebuie să fiți flexibil în ceea ce privește programul și volumul de muncă. Minimul este 38 de ore de lucru pe săptămână, și puteți lucra până la 60, în funcție de nevoia dumneavoastră de ore suplimentare.

Există un depozit de 182 EUR (două săptămâni de chirie) pentru cazare, care va fi returnată dacă locuința este în stare bună. Veți avea o cameră privată într-o casă comună cu un lacăt, lenjerie de bază și articole de toaletă.

Un contract va fi furnizat înainte de călătorie, și agenția vă va ajuta cu aranjamentele de zbor și cu preluarea de la aeroport.

Ar trebui să aduceți cu dumneavoastră pantaloni și pantofi de culoare închisă, dacă este posibil.

ballot

Indemnizații

Veți avea o indemnizație de concediu de odihnă de 8,33% și 150% pentru sărbătorile legale.

accessibility

Abilitati

  • Pentru a aplica pentru acest post este necesar un CV în limba engleză;
  • Referința de la angajatorul anterior este obligatorie;
  • Experiență anterioară de cel puțin 6 luni de lucru în domeniul ospitalității sau ca ospătar;
  • Experiența în gestionarea banchetelor/ nunților este preferată;
  • Vorbăreț și responsabil;
  • Entuziasm de a lucra în domeniul ospitalității;
  • Disponibilitatea de a trăi și de a lucra cu mai multe naționalități;
  • Disponibilitate de a rămâne mai mult timp în Olanda.

language

Limba

Nivel minim B1 de limba engleză