Archiwum supervised_user_circle
PARY SĄ AKCEPTOWANE
language
ANGIELSKI NIE JEST WYMAGANY

Order picker/Komisjoner Eisenach, w Niemczech

Pozycja jest otwarta do 260 dniIlość wolnych stanowisk: 15/15Wynagrodzenie: od 11.15€/h

Opis stanowiska

Nasz partner w Niemczech Rhenus Logistics z cyfrowymi rozwiązaniami logistycznymi i ponad 100-letnią historią firmy poszukuje obecnie do swojego zespołu pracowników do zbierania zamówień.

Jeśli szukasz stabilnej pracy w logistyce i jesteś elastyczny w pracy zmianowej, to ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Do Twoich głównych zadań jako osoby kompletującej zamówienia należeć będzie:

  • Kompletowanie zamówień przy użyciu skanera ręcznego dla produktów takich jak gry komputerowe;
  • Sortowanie zamówień i umieszczanie ich na paletach;
  • Informowanie lidera zespołu o wszelkich błędach w produktach;
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i instrukcji;
  • Inne zadania związane z pracą w magazynie.

Jest to oferta pracy długoterminowej, na pełny etat. Praca na dwie zmiany: poranną i wieczorną. Praca na dwie zmiany 8 godzin dziennie, plus 45 minut przerwy. Będziesz rozpoczynał pracę o godzinie 5:00 i 14:15. Istnieje również środkowa zmiana, na którą co tydzień wyznaczani są inni pracownicy (w zależności od działu, rozpoczynają oni wtedy pracę od 11.00 do 12.00.

 Chęć (obowiązkowa!) do pracy na nocnych zmianach, o czym później. Dwie przerwy – 20 minutowa, 25 minutowa. Od soboty po południu do niedzieli wieczorem firma nie pracuje. Umowa na 151,76 godzin/miesiąc, 6 miesięcy.

ballot

Dodatki

25% dodatku za pracę w godzinach nocnych 23.00 - 6.00.
50% dodatek za pracę w niedziele.
100% za pracę w święta.

accessibility

Umiejętności

  • Doświadczenie w logistyce będzie dodatkowym atutem;
  • Zdolność do uzyskania zaświadczenia o niekaralności na żądanie pracodawcy;
  • Dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Odpowiedzialny, poważny, i zdolny do samodzielnej pracy;
  • Zdolność do stania przez cały dzień i dobra kondycja fizyczna;
  • Dyspozycyjność do pracy w Niemczech przez długi okres czasu (minimum 6 miesięcy).

language

Język

Język polski