Archiwum language
ANGIELSKI NIE JEST WYMAGANY

Pracownik Produkcji (fabryka owoców) Ochten, w Holandii

Pozycja jest otwarta do 263 dniIlość wolnych stanowisk: 3/4Wynagrodzenie: od 9.82€/h

Opis stanowiska

Nasi partnerzy z Holandii Fruity Line jest Liderem na rynku europejskim od 2015 roku. Skupiając się na produkcji świeżych i premium soków owocowych i smoothies. Zespół zarządzający Fruityline ma ponad 20 lat doświadczenia i poszukują pracowników produkcyjnych do fabryk owoców i soków.
Do Twoich głównych zadań należeć będą następujące czynności:
  • Pakowanie i przepakowywanie butelek oraz nakładanie kapsli na butelki,
  • Mieszanie i pakowanie warzyw i owoców,
  • uzupełnianie butelek z sokami,
  • etykietowanie produktów,
  • Czasami praca odbywa się w chłodniejszym środowisku (zimne środowisko do +6 stopni C).

Jest to praca długoterminowa, oferta pracy na pełny etat.

Powinieneś być gotowy do pracy w systemie zmianowym w godzinach 06:00-00:00.

Stawka wynagrodzenia wynosi 9,82EUR/h + dodatki.

Środowisko pracy jest czyste i otrzymasz szkolenie na różnych stanowiskach w ramach możliwości uzyskania stałej umowy. Przyjaciele będą mieli możliwość pracy na tych samych zmianach.
ballot

Dodatki

130,00% - 18:00-22:00
150,00% - 22:00-07:00
200,00% - W soboty w godzinach 00:00-18:00
115,00% - w soboty od 18:00 do 24:00

accessibility

Umiejętności

  • Wymagane jest CV w języku angielskim, CV musi zawierać poprawny e-mail i numer telefonu oraz poprawny adres zamieszkania w kraju dla celów ubezpieczenia zdrowotnego.
  • Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem;
  • Gotowość do pracy w chłodnym, wilgotnym środowisku
  • Zdolność do pracy wymagającej wysiłku fizycznego, podnoszenie do 20 litrów puszek
  • Zmotywowany do długoterminowego zatrudnienia.
  • Zmotywowani i elastyczni do wykonywania różnych prac w fabryce.
  • Gotowość do pozostania w Holandii na minimum 6 miesięcy.

language

Język

Język polski.