Archiwum

Magazynier , w Holandii

Pozycja jest otwarta do 260 dniIlość wolnych stanowisk: 2/2Wynagrodzenie: od 10.94€/h

Opis stanowiska

DEEN jest siecią supermarketów w Holandii, posiadającą 83 lokalizacje w Holandii Północnej, Flevoland, Utrecht, Gelderland i Overijssel. Firma zatrudnia 7,500 osób i obecnie poszukuje pracowników magazynowych, którzy dołączą do zespołu w dwóch centrach dystrybucyjnych. Zapewniają one przepływ towarów i dostaw do wszystkich sklepów w Holandii.

Jeśli chciałbyś pracować w środowisku magazynowym, to jest to praca dla Ciebie!

Jako pracownik magazynu w firmie DEEN będziesz zajmował się:

  • Sortowaniem i układaniem pustych opakowań;
  • Obsługiwaniem maszyny do prasowania papieru;
  • Precyzyjną pracą w szybkim tempie;
  • Utylizowaniem produktów przeterminowanych;
  • Zbieraniem zamówień za pomocą systemu voice picking.

Jest to praca długoterminowa w pełnym wymiarze godzin, 160 godzin na 4 tygodnie, umowa na co najmniej 6 miesięcy. Harmonogramy od poniedziałku do soboty: 6:00 do 15:00, i 11:00 do 20:00.

Wynagrodzenie wypłacane jest co 4 tygodnie, podobnie jak w innych pracach, można poprosić o zaliczkę tygodniową (75 EUR).

Wynagrodzenie wynosi miesięcznie 1.750,90 EUR brutto za 4 tygodnie.

accessibility

Umiejętności

  • CV w języku angielskim jest wymagane, aby ubiegać się o to stanowisko;
  • Doświadczenie w prowadzeniu EPT;
  • Gotowość do pracy w szybkim tempie;
  • Elastyczność z harmonogramami;
  • Dobra kondycja fizyczna;
  • Dostępność do pobytu w Holandii przez długi okres czasu.

language

Język

Komunikacja w języku angielskim (A2) lub znajomość języka polskiego.