Magazynier Utrecht, w Holandii, z 10,49€/godzina

Pozycja jest otwarta do 6 dniIlość wolnych stanowisk: 3/4

Opis stanowiska

Nasz klient w Holandii HEMA jest holenderską siecią domów towarowych. HEMA ma prawie 800 oddziałów w 9 krajach. Ich magazyn znajduje się w Holandii, ten wakat jest specjalnie dla Utrecht. Centrum dystrybucji przetwarza 4,000 kontenerów morskich, 700,000 palet i ponad 300,000,000 artykułów rocznie.

Jeśli masz doświadczenie w pracy w magazynie to jest to praca dla Ciebie!

Do Twoich obowiązków jako pracownika magazynu w firmie HEMA może należeć:

  • Kompletowanie zamówień sprzedaż detaliczna nieżywnościowa.
  • Praca na miejscu za pomocą systemu voice pick. (system voice-picking jest dostępny w języku holenderskim, angielskim i polskim)
  • Pobieranie standardowej ilości opakowań na godzinę 120 w hali 1, a w hali 2 180 opakowań na godzinę.

Jest to praca długoterminowa na pełny etat, czas trwania umowy jest określony na co najmniej 6 miesięcy. Harmonogram pracy jest podzielony pomiędzy 2 zespoły w różnych godzinach pracy zespół 1: od poniedziałku do soboty od 6:00 do 15:00, zespół 2: od poniedziałku do piątku od 13:00 do 22:00 i w niedzielę od 7:00 do 12:00. Pracownicy dzielą zakwaterowanie z 3 do 4 osobami na pokój.

Wynagrodzenie jest wypłacane co 4 tygodnie, podobnie jak w innych miejscach pracy, można poprosić o zaliczkę tygodniową (75 EUR).

accessibility

Umiejętności

  • Doświadczenie w pracy przy kompletowaniu zamówień w magazynie będzie dodatkowym atutem;
  • Zdolność do pracy w szybkim tempie środowiska;
  • Elastyczność w zakresie godzin pracy i harmonogramów;
  • Poczucie odpowiedzialności i motywacji;
  • Zdolność do pracy samodzielnej i w zespole;
  • Dyspozycyjność do długoterminowego pobytu w Holandii.

language

Język

Z każdych 2 osób jedna z nich powinna posiadać średnią znajomość języka angielskiego, poziom B1. Poziom języka angielskiego jest ważny ze względu na wzajemną komunikację, bezpieczeństwo i instrukcje pracy. Osoby polskojęzyczne są również mile widziane.