Archiwum

Operator Wózka Widłowego - długie widły (Belgia) , w Belgii

Pozycja jest otwarta do 261 dniIlość wolnych stanowisk: 4/4Wynagrodzenie: od 13.9€/h

Opis stanowiska

Nasza agencja partnerska poszukuje doświadczonych kierowców wózków widłowych obsługujących wózki widłowe z długimi widłami do zespołu w firmie logistycznej Katoen Natie. Platforma Katoen Natie Ghent zlokalizowana w „Kennedy Industry Park” w samym sercu Portu Północnego w Gandawie w Belgii, dysponuje powierzchnią magazynową 325 000 m² z bieżącą rozbudową o ponad 175 000 m². Ta centralnie położona platforma logistyczna w centrum Flandrii zatrudnia łącznie ponad 600 wysoko zmotywowanych i elastycznych pracowników.

Do Twoich obowiązków jako kierowcy wózka widłowego może należeć:

  • kompletowanie zamówień (ze skanerem);
  • Etykietowanie zamówień/pakietów;
  • Kontrola jakości i kontrola produktów, zamówień, stanów magazynowych;
  • Używanie wózka widłowego do załadunku/rozładunku ciężarówki z widłami o długości ok. 2,40m.

Jest to oferta pracy w pełnym wymiarze czasu pracy, około 37 godzin tygodniowo z możliwością nadgodzin. Praca odbywa się w systemie trzyzmianowym, więc kandydaci muszą być elastyczni co do harmonogramu pracy. Po 12 miesiącach istnieje możliwość podpisania umowy na czas określony.

ballot

Dodatki

Kupon na posiłki 6,50€/dzień (podatek 1,09€)

accessibility

Umiejętności

  • CV w języku angielskim jest wymagane do ubiegania się o tę pracę;
  • Minimum 2 lata pracy jako kierowca wózka widłowego;
  • Doświadczenie w codziennej obsłudze wózka widłowego jest niezbędne;
  • Doświadczenie na długim wózku widłowym będzie dodatkowym atutem. Jeśli nie, szkolenie zostanie zapewnione.
  • Nie boimy się dźwigania ciężarów i ciężkiej pracy fizycznej;
  • Dbałość o szczegóły;
  • Doświadczenie w pracy jako lider zespołu będzie dodatkowym atutem;
  • Dyspozycyjność do pracy i pobytu w Belgii na dłuższy okres czasu (minimum 6 miesięcy).

language

Język

Dobra komunikacja w języku angielskim (B2)