Archív

Laminátor (angol nyelvtudással) 2100€ nettó/hó. Lunden, Németországban

Nyitott pozíciók száma: 285 nap . Elérhető pozícók száma: 11/11Fizetés: tól /h

Németországi partnerünk, a Lunden jelenleg lamináló munkásokat keres csapatába.

Ha van műszaki gyártási tapasztalatod, vagy hajlandó vagy tanulni, akkor ez az állásajánlat neked szól!

Feladataid a következők lesznek:

  • Szélturbinák alkatrészei laminálása
  • Műanyag alkatrészek laminálása
  • GRP kézi laminálás
  • Könnyű finommunka a végső összeszerelésben (vágás, csiszolás, fúrás vagy festés)
  • Vizuális és minőségi ellenőrzések

Ez egy teljes munkaidős állásajánlat. Átlagosan havi 168 órát / 22 napot fogsz dolgozni, a fizetésed pedig nettó 2100 € körül lesz.  A szállásköltség 450€ havonta.

  • Az álláshirdetésre angol nyelvű önéletrajzzal lehet jelentkezni;
  • Jó angol kommunikációs készség;
  • Előnyt jelent műszaki gyártási vagy hasonló tapasztalat;
  • Motiváció a laminálói munkára;
  • Figyelem a részletekre, kézügyesség a szerszámokkal;
  • Rugalmasság a munkaidőbeosztás és a feladatok tekintetében.
  • Hosszú távon maradhatsz Németországban

Nyelv

Jó angol kommunikációs készség (legalább B1).