Archív supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Üzemi elosztó munkás Venlo, Hollandiában

Hollandiai ügyfelünk munkatársakat keres a csapatába az új szezonra! A Custers nyílt állásajánlatot hirdet vonalmunkás pozícióra az üzemi elosztóközpontba.

Fel kell készülnie arra, hogy meleg munkakörnyezetben dolgozzon. A növényelosztó dolgozóknak rugalmasnak kell lenniük a munkafeladataikat illetően, mivel azok a szezon során változhatnak.

Az Ön napi feladatai a következők lesznek:

  • trópusi növények ültetése cserepekbe egy futószalagon;
  • trópusi növények öntözése, osztályozása;
  • a növények és vetőmagok minőségi ellenőrzése;
  • a betakarított, csomagolásra kész hüvelyek felemelése és szállítása;
  • a biztonsági szabályok és előírások betartása;
  • a mezőgazdasághoz kapcsolódó egyéb feladatok elvégzése.

Ez egy teljes munkaidős, hosszú távú ajánlat. Átlagosan heti 38-40 óra. A munka különböző váltott műszakokban történik. A vállalat biztosítja az alapképzést és a munkaeszközöket.

A munka fizikailag megterhelő és monoton lehet, egész nap állni, hajolgatni és dobozokat emelni!

Az otthonról a munkahelyre való utazás kerékpárral lehetséges, valamint autóval is, a lakóhelytől függően.

Készségek

  • Az álláshirdetésre angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Motiváció egy üvegházban dolgozni, aholgyakorlatias mentalitással;
  • Képesség autóval vagy kerékpárral munkába járni;
  • Előnyt jelent némi tapasztalat üvegházi munkában;
  • Készség meleg környezetben dolgozni(nyáron akár +30ºC is lehet odabent);
  • Fizikailag egészséges és erős, készüljön fel a fizikai munkára;
  • Rugalmasság a munkaidő-beosztásban;
  • Készen áll a több nemzetiségűekkel való együttműködésre;
  • Hosszú távú hollandiai tartózkodásra való hajlandóság.

Nyelv

Angolul: A2