Archív supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Üvegházi munkás (Gerbera virágszedés) Zaltbommel, Hollandiában

  A Mans Flowers családi vállalkozás Barkelben, Hollandiában, amely  egy modern és inovatív gerbera virág termesztő  üvegházi dolgozókat keres. Kulcsszavaik a következők: Minőség, választék és kiváló szolgáltatás!

Ha szenvedélyesen szereted a virágokat, és szívesen csatlakoznál egy családi vállalkozáshoz, akkor ez a megfelelő állás számodra!

Feladataid a következők lesznek:

  • Gerbera virágok betakarítása (derékig érnek, így fizikailag nem megerőltető);
  • A virágok minőségének ellenőrzése;
  • Egyéb üvegházi feladatokban való segítségnyújtás.

Ez egy hosszú távú, teljes munkaidős állás.  4 hetente van fizetés, és 1 műszakban zajlik a munka: 7:00-tól 16:30-ig. Általában heti 40 óra, néha előfordulhat, hogy plusz órákat kell dolgoznod. A vállalat alapképzést biztosít. Hőmérséklet a munkahelyen: Télen +18, nyáron +25.

Készségek

  • Motiváció virágokkal dolgozni;
  • Hajlandóság meleg környezetben dolgozni
  • Képesség beilleszkedni a kis családi vállalkozásba;
  • A virágszüretelésben szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • Figyelem a részletekre;
  • Hosszabb ideig (legalább 6 hónapig) Hollandiában való tartózkodás lehetősége;

Nyelv

Alapfokú angol nyelvtudás.