Archív supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Üvegházi munkás Venlo, Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 285 nap . Elérhető pozícók száma: 5/5Fizetés: tól 10.48€/h

Munka leírása

Hollandiai ügyfelünk munkatársakat keres csapatába a betakarítási szezonra! A Biohofnak különböző üvegházakban paprikával, uborkával és paprikával foglalkozó üres álláshelyei vannak.

Fel kell készülnie arra, hogy meleg munkakörnyezetben dolgozzon. Az üvegházi dolgozóknak rugalmasnak kell lenniük a munkafeladatokkal kapcsolatban, mivel azok az egész szezon során változhatnak.

A napi feladatai közé tartoznak majd:

  • a zöldségek betakarítása és karbantartása az üvegházakban;
  • vetés, öntözés, osztályozás, zöldségek szedése;
  • a leszedett termékek emelése és szállítása a csomagolásra való előkészítéshez;
  • a biztonsági szabályok és előírások betartása;
  • egyéb kapcsolódó mezőgazdasági feladatok elvégzésére is szükség lehet.

Ez egy teljes munkaidős, hosszú távú ajánlat. Átlagosan heti 38-40 munkaóra. A munka különböző váltott műszakokban van megszervezve. A vállalat alapképzést és munkaeszközöket biztosít.

A munka fizikailag megterhelő lehet, lábmunkát, hajolgatást, ládák emelését!

A szállástól a munkába való kerékpározás a szállás elhelyezkedésétől függően kerékpárral és autóval is lehetséges.

accessibility

Készségek

  • Az álláshirdetésre angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Motiváció egy üvegházban dolgozni, aholgyakorlatias mentalitással;
  • Képesség autóval vagy kerékpárral munkába járni;
  • Előnyt jelent némi tapasztalat üvegházi munkában;
  • Készség meleg környezetben dolgozni (nyáron az üvegházban akár +30ºC is lehet , hogy a gyümölcsök fejlődhessenek);
  • Fizikailag egészséges és erős, készüljön fel a fizikai munkára;
  • Rugalmasság a munkaidő-beosztásban;
  • Készen áll a több nemzetiségűekkel való együttműködésre;
  • Hosszú távú hollandiai tartózkodásra való hajlandóság.

language

Nyelv

Angolul: A2