Archív

Tartálykocsi tisztító Sas van Gent, Hollandiában

Partnereink AVan Opdorp Transportgroep egy speciális logisztikai szolgáltató, amely Hollandiában és Belgiumban rendelkezik bázisokkal. A vállalat jelenleg tartálykocsi-tisztítót keresSas van Gent-icsapatába.

Jól fizetett munkát keres a takarítóiparban? Nincs tériszonya? Ez lehet, hogy ez a megfelelő ajánlat az Ön számára!

A tartálykocsi-takarítóként végzett munka során a napi feladatai közé tartozik:

  • A tartálykocsi külső és belső takarítása a teherautón vagy a tartályban állva;
  • Különböző vegyszerekkel és savakkal való munka;
  • Különböző magasságokban való munkavégzés és állás a tartályok általános tisztítása érdekében;
  • Együttműködés más kollégákkal, biztosítva, hogy a teherautók tisztítása szakszerűen és gyorsan történjen;
  • Minden biztonsági utasítás és előírás betartása;
  • Egyéb kapcsolódó feladatok.

Ez egy hosszú távú, teljes munkaidős ajánlat. A munka két műszakban van megszervezve. Egy héten; Mo- P 06:00 – 13:30 + Szombat 06:00 – 12:00. A másik héten a munka hétfőtől péntekig 13:30 – 22:00.

Munkaruhát és cipőt biztosítunk. A vállalat szervez egy képzési napot a vegyszerekkel való munkavégzéshez.

ballot

Juttatások

Műszakpótlék: 107% bruto/óra

  • A pozícióra való jelentkezéshez angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Hasonló korábbi tapasztalat előnyt jelent;
  • Hajlandó kint dolgozni;
  • Hajlandó különböző vegyi anyagokkal és savakkal dolgozni;
  • Nem fél a magasságtól;
  • Rugalmas munkarend;
  • Hosszú ideig Hollandiában maradhat.

Nyelv

Jó angol kommunikációs készség (legalább B1).