Archív

Targoncavezető tapasztalattal Wijchen, Hollandiában

A De Klok Banden B.V. története 1920-ban kezdődött. A vállalat mára vezető import-export vállalattá fejlődött, amely gumiabroncsok széles választékával büszkélkedhet. A De Klok Banden importmárkái a világ különböző részeiről származnak, és mindegyik márka más-más megközelítést igényel a nemzetközi üzletvitelhez.

A De Klok tapasztalt és motivált targoncavezetőket keres új wijcheni projektjéhez! A projekt körülbelül 3 évig fog tartani.

A projekthez csatlakozó feladatai a következők lesznek:

  • magának a raktárnak a befejezésében/felállításában való segítségnyújtás;
  • bejövő és kimenő részleg;
  • termékek rakodása, mozgatása és tárolása targoncával;
  • az áruk minőségellenőrzése, az összes sérült/károsodott tétel kezelése;
  • a biztonsági előírások betartása a gépek használata során;
  • egyéb kapcsolódó feladatok elvégzése a nap folyamán.

Hosszú távú, teljes munkaidős állásajánlatról van szó, a munkavégzés hétfőtől péntekig tart.

A targoncás jogosítvány nem kötelező, azt a cég biztosítja, valamint a munkaruhát és a munkaeszközöket.

  • A pozícióra való jelentkezéshez angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Korábbi targoncavezetői tapasztalat;
  • Targoncavezetői bizonyítvány előny, de nem kötelező;
  • Képesség gyors tempójú környezetben dolgozni;
  • Jó számítógépes ismeretek, gyors tanulási képesség;
  • Kész több nemzetiséggel együtt dolgozni és együtt élni;
  • Önálló és csapatmunkára való képesség;
  • Hosszú távú hollandiai tartózkodásra való képesség.

Nyelv

Angol nyelvtudás: B1