Archív

Raktári munkás (Tapasztalattal rendelkező) Best, Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 282 nap . Elérhető pozícók száma: 0/1Fizetés: tól 11.61€/h

Munka leírása

Holland partnerünk, napernyőket és
napellenzőket gyártó gyár raktári munkásokat keres logisztikai
osztályukba.

A logisztikai osztályban a következő
szerepe lesz:

• Összegyűjti a megrendeléseket
listák alapján, és készítse elő a termékeket a szállításra;

• Termékek be- és kirakodása;

• Termékminőség-ellenőrzése;

• Munkaterületet tisztítása;

• Egyéb szükséges feladatok a
raktárban.

A társaság rendelkezik étkezővel
vagy konyhával saját ételek elkészítéséhez, valamint az
alkalmazottak pihenéséhez.

A raktár
8:00 és 17:00 között tart nyitva, 10 perces szünettel (reggel és
délután)
. A raktár jó munkakörülményekkel rendelkezik – az
épület normál hőmérsékletű, és minden alkalmazott képzett a
munkavégzéshez. A munkavállalókat védőruházattokal és
lábbelivel, valamint hallásvédővel vagy védőszemüvegekkel
látják el (ha szükséges).

A szállás Best, Den Bosch, Eindhoven
vagy Uden városokban található, raktárak környékén, tehát a
járművezetői engedély előnye, ha a szálláshely 10 km-re van.

Hosszú távú állásajánlat.
Garantált heti 37,5 óra

ballot

Juttatások

8 óra elteltével: 25%
9 óra elteltével: 50%
Szombat: 50%

accessibility

Készségek

    • Az állásra való jelentkezéshez angol nyelvű önéletrajz szükséges;
    • Könnyű technikai készségek
    • Némi raktári tapasztalat (legalább 2 hónap hasonló logisztikai munkakörben);
    • Fizikai alkalmasság és képesség, készség a különböző munkafeladatok elvégzésére;
    • Csapatmunka, szociális hozzáállással, vagy proaktívan alkalmas önálló munkavégzésre;
    • A jó kommunikációs készség kötelező;
    • Legalább 6 hónapos hollandiai munkavégzésre való rendelkezésre állás.

    language

    Nyelv

    Jó kommunikációs készség: angol (B1 szint) vagy német (A2 szint) vagy holland (A2 szint)