ÚJ supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Raktári munkás Venlo, Hollandiában, 10,87€ -től órára

Nyitott pozíció 3 nap számára. Elérhető pozícók száma: 5/7

A DSV cég amely szállítási és logisztikai megoldásokra specializálódik világszerte jelenleg sokoldalú raktári munkásokat keres a vállalat venloi raktárába.

Az Ön feladata lesz:
  • Ön gondoskodik a tárolt termékek szállításáról, a visszaküldött termékek feldolgozásáról;
  • Ellenőrizze a meglévő megrendeléseket úgy, hogy kézi szkennerrel , a bejövő és a kimenő áruk megfelelő feldolgozása érdekében;
  • Áruk  be- és lerakása, raklapok mozgatása  a raktárban;
  • A termékek minőség-ellenőrzése, a műszakvezető tájékoztatása a termékhibákról;
  • Csapattagként biztosítsa a biztonsági előírások betartását;
  •  A munkaterületet tisztán tartani ;
  • Szükség esetén más feladatok.

Fel kell készülnie hétvégén és ünnepnapokon is dolgozni, mivel a cég különféle munkaváltásokat kínál: 06: 00-15: 00; 06: 00-14: 00; 07: 30-16: 30; 14: 00-22: 00; 15: 00-24: 00
Néha túlórazni is kell, amelyet extrán fizetnek:
  • 100%: hétfőtől péntekig (06:00 – 19:00);
  • 125%: hétfőtől péntekig (19:00 – 22:00);
  • 150%: kedd – péntek (00:00 – 06:00)
  • vagy hétfő – csütörtök (22:00 – 24:00)
  • vagy szombat (06:00 – 19:00);
  • 175%: péntek (22:00 – 24:00) vagy szombat (00:00 – 06:00);
  • 200%: hétfőn (00:00 – 06:00)
  • vagy szombaton (19:00 – 24:00)
  • vagy vasárnap (00:00 – 24:00).
Hosszú távú állásajánlat.

  • Tapasztalat a logisztikai iparban kézi szkenner használatával;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Alapvető számítógépes ismeretek;
  • Csapatmunkás, gyors ütemben, a részletekre figyelemmel;
  • Egészséges és erős képes  egész nap állni és járni;
  • Rugalmasság a munkaidő felé;
  • "A VOG (erkölcsi bizonyítvány) kötelező."
  • Elérhetőség Hollandiában hosszú távon.

A jelölteknek jó angol kommunikációs készséggel kell rendelkezniük (minimum B1 szint). A holland vagy a német kommunikációs készség szintén elfogadható.