ÚJ supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Raktári dolgozó (tapasztalattal) Beringe, Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 2 nap . Elérhető pozícók száma: 1/4Fizetés: tól 11.14€/h

DHL-t 1969-ben alapították. Ma a DHL a világ vezető logisztikai vállalata. A DHL 380 000 alkalmazottat foglalkoztat több mint 220 országban. Aki folyamatosan azon dolgozik, hogy segítsen átlépni a határokat, új piacokra jutni és növelni a vállalkozásokat, vagy elküldeni egy levelet szeretteinek.

A vállalat motivált raktári dolgozókat keres csapatába!

A napi feladataid közé tartoznak majd:

  • a megrendelések összegyűjtése, csomagolása és feladása, biztosítva, hogy a megfelelő áru időben eljusson a megrendelőhöz;
  • a megrendelések felvétele és feldolgozása hangos komissiózás, headset vagy szkenner segítségével;
  • gépek vezetése az áruk begyűjtésére és teherautókra történő feladására (ha megfelelő tapasztalattal rendelkezik);
  • a termékek minőségellenőrzése, a műszakvezető tájékoztatása a termékhibákról;
  • a biztonsági utasítások és előírások betartása;
  • egyéb raktározással kapcsolatos feladatok.

Teljes munkaidős, hosszú távú állásról van szó. Az ügynökség a képességeidtől és tapasztalatodtól függően a különböző részlegek valamelyikébe helyez el téged.

A munka fizikailag megterhelő lehet, lábon állás, hajolgatás és dobozok emelése!

ballot

Juttatások

18:00 után 30%
Túlóra 30%
Szombat 50%
Vasárnap 100%

Készségek

  • Raktári munkásként szerzett tapasztalat;
  • EPT bizonyítvány és tapasztalat előnyt jelent;
  • Fizikai alkalmasság, utasítások követése, egyszerű matematikai feladatok elvégzése, és képes koncentrálni;
  • Rugalmasság a munkaidőbeosztás és a feladatok tekintetében;
  • Kész több nemzetiséggel együtt dolgozni és élni;
  • Jó kommunikációs készség és számítógépes munkavégzési képesség;
  • Rugalmasság a tanulásban és a többfeladatú munkavégzésben;
  • Hosszú távú hollandiai tartózkodásra való képesség.

Nyelv

Angol nyelvtudás: A2