Archív supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Raktári dolgozó , Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 284 nap . Elérhető pozícók száma: 5/5Fizetés: tól 12.26€/h

Munka leírása

Partnerünk, a FedEx találta fel az expressz kézbesítést, és az iparág globális vezetője, amely több mint 220 országba és területre biztosít gyors, megbízható, határidőre történő kézbesítést. A vállalat raktári dolgozókat keres csapatába Duiven és Apeldoornban.

A napi feladatai közé tartoznak majd a következők:

  • Szkennelés és annak ellenőrzése, hogy a csomagok a megfelelő helyre érkeznek-e;
  • A termékek szortírozása, csomagolása és komissiózása az ügyfelek számára;
  • A termékek minőségének ellenőrzése, a műszakvezető tájékoztatása minden termékhibáról;
  • Csapattagként a biztonsági előírások biztosítása;
  • Mindenre kiterjedő feladatok.

A felvételi folyamat a  következő lépéseket tartalmazza (szigorú, mert a vámon fog dolgozni):

  • A jelentkezőknek  magyarországi erkölcsi bizonyítvánnyal kell Hollandiába érkezniük;
  • Ezt követően 2 napos beilleszkedési folyamaton vesznek részt a FedExnél;
  • Miután a jelöltek elfogadásra kerültek, holland VOG-ot (erkölcsi bizonyítvánnyt) kell igényelniük. Az árat visszatérítik;
  • A holland VOG kérelmezésének ideje alatt (2 hét) a jelöltek nem dolgozhatnak a FedExnél. Az ügynökség garantálja, hogy ez alatt a két hét alatt máshol kapnak munkát.

Ez egy hosszú távú, teljes munkaidős állásajánlat.A munka különböző műszakokban történik.Az órabér bruttó12,26+ pótlékok.

ballot

Juttatások

H - P 21:00-23:00 / 120%
H. - P. 00:00-06:00 / 130%
Szombat / 140%
Vasárnap / 200%
Túlóra 40h / 200%

accessibility

Készségek

  • Angol nyelvű önéletrajz, amely tartalmazza a konkrét munkatapasztalatot az elmúlt 5 évben (pontos kezdő és befejező dátumát);
  • VOG (bűnügyi nyilvántartási okmány)  magyrországról, később holland VOG;
  • Pontos és gyors munkavégzésre való képesség;
  • Motivált és komoly csapatjátékos, aki képes önállóan, a műszakvezető utasításai szerint dolgozni;
  • Képes egész nap állva dolgozni;
  • Rugalmas a munkarendhez/műszakokhoz és feladatokhoz (kész különböző részlegeken dolgozni);
  • Felkészült arra, hogy hosszú távon (legalább 6 hónapig) Hollandiában maradjon.

language

Nyelv

Jó angol kommunikációs készség (legalább B2).