Archív

Raktári dolgozó Uden, Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 276 nap . Elérhető pozícók száma: 0/1Fizetés: tól 11.7€/h

Munka leírása

A
ügyfelünk, egy nagy bútor on-line bolt keres raktárosokat
munkatársakat keres. A cég értékesíti : hálószobabútorokat, matracokat, ágyakat…
ágybetéteket és ágyneműket minden elképzelhető stílusban. A munka ebben a
munkakörben a következő feladatokért lesz felelős:

  • felszedése
    hálószoba bútor része

  • csomagolás
    megrendelések

  • csinál
    általános raktári munka

  • Targoncavezetés

Fel kell készülnöd arra, hogy
két műszakban dolgozni : reggel 7:00-15:30; délután:
14:30-23:00 óra. Fel kell készülnie a fizikai munkavégzésre. Ez egy hosszú távú állásajánlat.

ballot

Juttatások

Műszakpótlék

accessibility

Készségek

  • Az állásra való jelentkezéshez angol nyelvű önéletrajz szükséges.
  • Raktárban szerzett komissiózási tapasztalat előnyt jelent.
  • Készen áll fizikai munkát végezni
  • Kész két műszakban dolgozni.

language

Nyelv

Jó angol nyelvtudás szükséges, B2 szintű.