ÚJ supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

komissiózó Waalwijk, Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 1 nap . Elérhető pozícók száma: 1/1Fizetés: tól

Partnerünk, a KLG Europe világszerte logisztikai szolgáltatásokat nyújt. A közúti, vízi vagy vasúti szállítástól a modern raktárainkban nyújtott értéknövelt szolgáltatásokig. A waalwijki raktár a Huawei összes termékével (tv, wifi routerek, mobiltelefonok és sok más) dolgozik.

A cég komissiózókat keres csapatába!

A napi feladataid közé tartoznak majd:

  • a megrendelések összegyűjtése, csomagolása és feladása, biztosítva, hogy a megfelelő áru időben eljusson a megrendelőhöz;
  • komissiózás elektronikus kézi szkennerrel, átcsomagolás, címkézés, csomagolás stb;
  • gépek vezetése az áruk begyűjtésére és teherautókra történő feladására (ha megfelelő tapasztalattal rendelkezik);
  • a termékek minőségellenőrzése, a műszakvezető tájékoztatása a termékhibákról;
  • a biztonsági utasítások és előírások betartása;
  • egyéb raktározással kapcsolatos feladatok.

Ez egy hosszú távú, teljes munkaidős állásajánlat. A munka 3 műszakban történik. A napi célok elérése érdekében előfordulhat, hogy túlórára kérik az embereket.

A műszak alatt telefonálni tilos. A szekrényben kell lenniük.öltözködési szabályok: Az ügynökség pólója. Nincs rövid nadrág.

ballot

Juttatások

Napi 8 órát meghaladó idő 130%
Szombat 150%
Vasárnap 200%

  • A pozícióra való jelentkezéshez angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Előzetes tapasztalat komissiózóként előny;
  • Készen áll a fizikai munkára, lábon végzett munkára, dobozok emelésére;
  • Képes gyors tempójú környezetben dolgozni;
  • Készen áll több nemzetiséggel együtt dolgozni és élni;
  • Jó számítógépes ismeretek, képes gyorsan tanulni;
  • Önálló és csapatmunkára való képesség;
  • Motiváció arra, hogy hosszú távon Hollandiában maradjon.

Nyelv

Angolul: A2