Archív supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Gyártási dolgozó (élelmiszertermelés) Landgraaf, Hollandiában

Hollandiai partnerünk, a SoFine Foods jelenleg termelési dolgozókat keres csapatába. A vállalat vonzó és széles választékot kínál ízletes növényi alapú élelmiszerekből minden fogyasztónak: fiataloknak és időseknek, nagyevőknek, kisevőknek.

Ezen a részlegen a fő termékek a szójababból előállított tofu. Ezen kívül fűszernövényeket vagy zöldségeket adnak hozzá, hogy például “csirkefalatkákat” készítsenek. Brokkoliburgerek, vagy más vegán termékek.

Az Ön feladatai termelési dolgozóként többek között a következők lehetnek:

  • Az ételek előkészítése, csomagolás és töltési feladatok;
  • Az előfőzött, fogyasztásra kész ételek mérlegelése, amelyeket a szupermarketekben értékesítenek;
  • A munkaterületed tisztán és rendben tartása;
  • Az élelmiszerbiztonsági és higiéniai irányelvek betartása;
  • Az osztálytól függően különböző feladatok.

Ez egy hosszú távú, teljes munkaidős állásajánlat.A munka 3 műszakban (heti váltásban) van megszervezve. Az órabér10,50 € + pótlékok.

A vállalat alapképzéssel és munkaeszközökkel igazolja Önt. Szolgálati idő (minden műszak előtt legalább 30 perccel jelenjen meg a váltás stb. miatt).

Hosszú nadrágot, zárt cipőt kell viselni, és az élelmiszer-előállításban tilos ékszert vagy műkörmöt/műszempillát viselni!

ballot

Juttatások

Időablak: 6:00 - 18:00
Hétfőtől péntekig 100 %
Szombat 150%
Vasárnap 200%
Időablak: 18:00-22:00
Hétfőtől péntekig 125%
Időablak: 22:00- 6:00
Hétfőtől péntekig 135%

Készségek

  • Az álláshirdetésre angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Fizikailag egészséges és erős, felkészült a fizikai munkára;
  • Előnyt jelent a gyártási tapasztalat;
  • Rugalmasság a munkaidő-beosztásban;
  • A higiéniai szabályok betartására való képesség;
  • Készen áll a több nemzetiségűekkel való együttműködésre;
  • Hosszú távú hollandiai tartózkodásra való hajlandóság.

Nyelv

Angol nyelvtudás: B1