Archív

Fémipari munkás , Hollandiában

Hollandiai partnerünk erős motivált jelölteket keres a fémgyártó üzemükbe. A KMT és a Schileman fémgyártó és -feldolgozó gyárakba.

A KMT munkatársaként a feladatai a következők lesznek:

  •  nehéz munka-nagy fém elemek feldolgozása..
  • nehéz tárgyak emelése.
  • termeléssel kapcsolatos feladatok.
  • a munkaterület tisztán és szervezetten tartása.

A műszak 6: 00-tól 16: 00-ig tart, előfordulhat, hogy túlórázni kell, ezért rugalmasnak kell lennie. Ez egy hosszú távú ajánlat, heti kb 40 óra. Jó fizikai állapotban kell lennie, mivel nehéz tárgyakat emel a munkaidőben, és hosszú ideig áll.

  • A pozícióra való jelentkezéshez angol nyelvű önéletrajz szükséges.
  • Motiváció és jó fizikai állapot.
  • Gyártási tapasztalat a fémiparban.
  • Rugalmasság a munkaidő-beosztásban.
  • Hosszú távú  tartózkodás Hollandiában.

Nyelv

Jó angol nyelvtudás, minimum B1