Archív

Ablakszerelő (heti 475 € -tól) Bergen op Zoom, Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 256 nap . Elérhető pozícók száma: 2/2Fizetés: tól 14€/h

Ügyfelünk szakember az alumínium, műanyag és fa ablakkeretek területén. Gyártóműhelyükben különféle stílusú saját ablakkereteket gyártanak. Jelenleg ablakszerelőket keresnek üveg- és ablakkeretek  elhelyezésére egy új építési projekthez.

Van tapasztalata az ablakkeret illesztésében? Mi segíthetünk neked!

Műanyag vagy alumínium ablakszerelőként építkezésen kell dolgoznia, és ablakokat vagy ajtókat új konstrukciókba kell helyeznie. Ahhoz, hogy ezt meg tudja csinálni, jó szakembernek kell lennie.

Fő feladatai a következők:

  • Ablakkeretek beszerelése;
  • Ablak profilok beszerelése
  • Szigetelés és víztömítés
  • A termékek minőség-ellenőrzése;
  • A munkaterület tisztítása;
  • Egyéb apró feladatok

A munkásoknak rugalmasaknak és függetleneknek kell lenniük, mivel két csoportban kell dolgozni.A fizetést a tapasztalattól függ. A munkaruhát csökkentett áron lehet megvásárolni.

Hosszú távú állásajánlat. 40 óra / hetente garantált!

Készségek

  • Angol nyelvű önéletrajz szükséges ehhez a munkához;
  • Kétéves tapasztalat az ablakkeret beillesztésében minden jelentkező számára kötelező;
  • A műszaki háttér előnye;
  • Tapasztalat az alumíniumal való munkával ;
  • Rugalmas;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Csapatmunka vagy önálló munkavégzés képesség;
  • Vezetői engedély - B kategória;
  • A saját autó plusz;
  • Elérhetőség hosszú ideig Hollandiában.

A csoport két dolgozójának egyikének beszélnie kell angolul vagy németül középszinten (B1)