Archív

Sofőr (C kategória) , Belgiumban

Holland partnerünk a Victrans C kategóriás sofőrt keres. Ez egy családi vállalkozás, amely textil konténereket szállít, és kezel.

Azokat a konténerek, amelyek általában Belgiumban (jelen esetben Flandriában) találhatók és amelyeket adományokhoz használt ruhákat gyűjtenek, a vállalat kiüríti ezeket a konténereket a környéken, és más vállalatoknak csomagolja a ruhákat válogatásához és adományozásához.

Ha van tapasztalata C kategóriás teherautók vezetésében, ez a munka megfelelő Önnek!

Az Ön feladatai a következők lesznek

  • Biztonságosan vezetni a teherautót;
  • Naponta körülbelül 10-20 címet kell felkeresnie Flandriában; (Ezek az utazások mindig regionális jellegűek és a szállás közelében vann);
  • Manuálisan ürítse ki a textiltartályokat és rakja a textilt a teherautóra;
  • Amikor a teherautó tele van, a munkavállaló elszálítja és kirakja a waregemi raktárba;
  • a kirakodás körülbelül hetente kétszer történik.

A cég 1 hét képzést biztosít. Rugalmasan választhatja ki indulási idejét, de olyan rögzített struktúrában, amelyben a menetrend a legvalószínűbb, hogy minden héten megismétlődik. Gyakran az emberek zacskók vagy csomagolás nélkül rakhatják le a ruhákat a konténerekbe vagy mellé, ez azt jelenti, hogy a sofőrnek meg kell győződnie arról is, hogy a konténer körül nem marad semi, és képet készít a kirakott területről, és feltölti a rendszerbe.

Ez egy hosszú távú ajánlat, a jelölteknek hajlandóaknak kell lenniük arra, hogy hosszú távon Belgiumban maradhassanak. Valamint egy fizikailag megterhelő ajánlat, amely gyakran piszko munkának tekinthető, mert az emberek néha szemetet rakhatnak a konténerekbe. A teherautók be- és kirakása  fizikailag megterhelő  a jelöltnek jó egészségnek kell lennie, és nincsenek hátproblémái.

Készségek

  • Angol nyelvű önéletrajz szükséges
  • A flamand utakon  szerzett vezetési tapasztalat plusz
  • Felelős és megbízható
  • Minimum 2 év.  C kategóriás járművezetőként szerzett  tapasztalat
  • Hosszú távú munkát keres Hollandiában
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Rugalmas a munkaidővel

Az angol nyelvtudás kötelező, minimum B1 szint. Jó szintű holland vagy francia nyelvtudás is elfogadható