Archív

Kettős mélységű tolóoszlopos targonca-sofőr , Belgiumban

Nyitott pozíciók száma: 285 nap . Elérhető pozícók száma: 2/2Fizetés: tól 13.21€/h

Munka leírása

A DHL Supply Chain a világ vezető  logisztikai szolgáltatója.

Ön azonosítja magát a DHL értékeivel, és mindig is a Logisztikában akart dolgozni? Akkor ez lehet a lehetősége! A DHL Group Kettős mélységű tolóoszlopos targonca-sofőrt keres, aki a részletekre figyel a biztonságos munkakörnyezet biztosítása érdekében.

A Kettős mélységű tolóoszlopos targonca rendszert raktárakban használnak a tárolási hatékonyság és a raklap sűrűségének növelésére.

Fő feladatai a következők:

  • Megrendelés szedés Kettős mélységű tolóoszlopos targoncával (extra hosszú villák);
  • A megrendelések pontos összeállítása és a termékek megfelelő helyre helyezése, majd a vevői igényeknek megfelelő kiszállítás;
  • Egyéb kért feladatok, ha szükséges.

2 munkaváltást (reggel és délután)  de rugalmasnak kell lennie, mivel előfordulhat, hogy éjszakai műszakban is dolgozhat.

Heti nettó fizetés: +/- 320 €. A túlóra lehetséges és extrán van fizetve +150%

Teljes munkaidős állásajánlat.

ballot

Juttatások

Mealvoucher: 8€

accessibility

Készségek

  • Részletes angol nyelvű önéletrajz szükséges ehhez a munkához;
  • Kettős mélységű tolóoszlopos targonca vezetési tapasztalata KÖTELEZŐ (minimum 1 év);
  • Tolóoszlopos targonca tanúsítás;
  • Szkennerrel végzett munka tapasztalata;
  • Motivált és komoly jelölt, kész műszakban dolgozni;

language

Nyelv

Kiváló angol kommunikációs készség (B2 szint)