Archív

Csirke filézés , Belgiumban

Nyitott pozíciók száma: 285 nap . Elérhető pozícók száma: 2/2Fizetés: tól 16€/h

Partnereink termelési munkatársakat keresnek egy vezető baromfifeldolgozó vállalathoz, amely a belgiumi Aalstban található. Termékeik a Benelux államokban és Franciaországban a kiskereskedelmi és baromfi nagykereskedőknél a felső kategóriába tartoznak.

A vállalat jelenleg női munkavállalókat keres csirke filézési részlegükre.

Az Ön feladatai a következők lesznek:

  • a gépből kikerülő filék visszafordítása, a csont és a zsír eltávolítása
  • a gyártósoron és környékén végzett munkák elvégzése
  • kis mechanikus szerszámok használata
  • szükség esetén a munkaterület takarítása és/vagy egyéb szükséges feladatok elvégzése.

A munkavállalók naponta új munkaruhát, kesztyűt, arcmaszkot stb. kapnak.a munkahelyen; valamint biztonsági cipőt.

Alacsony hőmérsékletű (12-16 fok közötti) részlegen fog dolgozni. A munkavállalóknak rugalmasnak kell lenniük, egyesek számára kellemetlen hússzagot, gépzajt, fizikailag megterhelő feladatokat, valamint a késsel és más egyszerű mechanikus szerszámokkal való ügyes munkát illetően.
A termelés biztosítása érdekében túlórára is szükség lehet. A műszakbeosztást a vállalat heti rendszerességgel végzi.

  • Hústermelésben szerzett tapasztalat szükséges: a munkavállalónak ügyesnek, eredményorientáltnak és rugalmasnak kell lennie;
  • Készen áll a húsipari környezetben való munkavégzésre;
  • A késsel való munkavégzésben szerzett tapasztalat előny, de nem kötelező.
  • Figyelem a higiéniai, biztonsági és minőségi előírásokra;
  • Csapatszellem és motivált munka a termelésben, készen áll egesz nap állni;
  • Gyors tempójú személyiség;
  • Erős és egészséges, jó motorikus képességekkel rendelkező jelölt, aki képes szembenézni a hideg környezettel, a gépek zajával és a fizikailag megterhelő feladatokkal;
  • Mivel a feladatok a húsfeldolgozó iparhoz és a baromfi feldolgozásához kapcsolódnak, a munkavállalók nem lehetnek fertőző vagy bőrbetegek;
  • Hosszú távú belgiumi tartózkodásra való hajlandóság.

Nyelv

Alapvető angol kommunikációs képességek