Achivovať

Montážny mechanik (nakladanie) , v Holandsku

Pozícia je dostupná pre 248 dníVoľné pozície 3/3Plat: od 14€/h

Náplň práce

Montážny mechanik je hnacou silou výrovných strojov. Spolu s kolegami zodpovedáte za montáž a údržbu výrobných strojov v hale. Pracujete pri výrobnej linke, v boxe alebo pod montážnými rámami. Hlavnou náplňou je teda montovanie polodokončených alebo už finálnych produktov, kontrola ich kvality, používanie PIP systému, dokumentácia použitých súčiastok, evidencia pracovných činností, pravidelná kontrola materiálov, náradia. Je nevyhnutné akúkoľvek poruchu či nedostatok materiálov  nahlásiť.

accessibility

Zručnosti

Požiadavky na kandidáta:

• technická znalosť v oblasti mechanického, elektrického inžinierstva alebo/a mechatroniky                           • vykonávať pracovné úlohy samostatne podľa jasne stanových pravidiel                                                           • kontrola vykonanej práce                                                                                                                                            • náhlasovanie nedostatočných materiálov a ich evidencia                                                                                     • signalizácia a nahlasovanie RTVs (Registrácia pre zlepšenie)                                                                                • odolnosť voči stresu a flexibilita                                                                                                                                  • praktický a na kvalitu zameraný pracovný prístup.

language

Jazyk

Pokročilá úroveň anglického jazyka podmienkou (B2).