Arhiva

Lucrator productie (ambalare carne) Wijchen, in Olanda

Postul vacant este disponibil pentru 291 zile Posturile vacante: 2/2Salariu: de la 10.41€/h

Descrierea ofertei

Het Vleespannetje B.V. este un furnizor de carne cu experienta, specializat in mancaruri proaspete si gatite. Fluxul de lucru din noul sezon a permis companiei sa se extinda. Drept urmare, Het Vleespannetje recruteaza noi lucratori in productia de carne pentru a ajuta personalul senior sa le furnizeze clientilor mancaruri de calitate pe baza de carne.

Principalele dumneavoastra responsabilitati sunt:

  • Prajirea carnii in friteuza;
  • Ambalarea carnii proaspete sau gatite in cutii de plastic, inainte de a expedia produsele in lazi, pe paleti din plastic;
  • Mutarea paletilor in diferite locatii din depozit, inainte de a fi expediati catre camioane;
  • Controlul calitatii produselor si raportarea oricarui defect catre seful de tura;
  • Mentinerea curateniei in zona de lucru;
  • Alte sarcini necesare, daca va sunt solicitate.

Temperatura in depozit variaza intre +2ºC/+5ºC.

Se lucreaza intr-o singura tura, incepand de la 06:00, de luni pana vineri. Tura se incheie odata ce norma zilnica este atinsa. Se poate lucra suplimentar, in functie de volumul de munca.

Oportunitate de angajare pe termen lung, cu norma intreaga: angajatii cu performante bune pot sta 1,5 ani sau mai mult.

accessibility

Abilitati

  • Este necesar un CV in limba engleza pentru a aplica la acest loc de munca;
  • Experienta in productie, in strainatate, in special in sectorul carnii constituie un avantaj;
  • Candidat serios si motivat, care poate lucra intr-un ritm alert atat in echipa, cat si independent;
  • Flexibilitate in ceea ce priveste orele lucrate si temperatura din depozit;
  • Respectarea reglementarilor din industria alimentara si a standardelor HACCP;
  • Sanatate, abilitatea de a sta in picioare pe durata intregii zile de lucru, pregatit pentru a indeplini sarcini repetitive;
  • Sarcinile de lucru fiind legate de industria carnii, candidatii nu pot avea boli infectioase sau de piele;
  • Sunt interzise bijuteriile, genele false si unghiile vopsite;
  • Disponibilitate pentru a sta in Olanda pe termen lung (minim 1 an).

language

Limba

Sunt necesare abilitati bune de comunicare in limba engleza (minim nivel B1).