Arhiva

Lucrator în productie (cu experiență) 's-Hertogenbosch, in Olanda

Postul vacant este disponibil pentru 279 zile Posturile vacante: 1/1Salariu: de la 11.96€/h

Descrierea ofertei

De la infiintarea sa in 1975 , SPS BV a devenit unul dintre cei mai importanti producatori si furnizori de sisteme de vopsea, vopsele de perete si tencuieli decorative.
Cu peste 40 de ani experienta in acest sector, compania furnizeaza produsele sale pe piata profesionala pentru pictori si decoratori,piata profesionala pentru tencuieli,piata  DIY si piata industriala.

Compania este in cautare de lucratori productie pentru departamentul de etichetare.

Vei avea urmatoarele responsabilitati :

  • Punerea vopselei pe cutii
  • Lipirea etichetelor pe cutii
  • Mentinerea zonei de lucru curata
  • Asigurarea respectarii standardelor de calitate
  • Ajutarea cu alte sarcini necesare la locul de munca

Este o oferta pe termen lung,40 ore pe saptamana. Este un mediu zgomotos insa veti primi un dispozitiv de protectie pentru urechi.
SPS este in cautarea unui angajat  muncitor, motivat si responsabil.
Este un mediu de munca placut, cu posibilitatea de a lucra suplimentar in functie de volumul de munca.

În plus față de salariul pe oră, câștigați o indemnizație săptămânală de concediu plătit de 8,33% din salariu și există indemnizații pentru orele de program prelungite și pentru munca în weekend.

ballot

Indemnizații

13:30-23:00: +12% pe oră
Indemnizație pentru ore neregulate:
După ora 18:00: 50%.
După 6:00 sâmbătă: 75%
Duminică: 200%.
Sărbători: 300%.
Ore suplimentare după 40 de ore/săptămână: 50%
Bani de vacanță: 8,33%

accessibility

Abilitati

  • Un CV in limba engleza este necesar pentru a plica la acest job
  • Experienta in productie reprezinta un avantaj
  • Flexibilitate in ceea ce priveste programul de lucru
  • Spirit de echipa ,abilitatea de a lucra individual
  • Disponibil pentru a ramane in Olanda pe termen lung
  • Abilitatea de a urma regulile de igiena
  • Dispus sa lucreze cu mai multe nationalitati

language

Limba

Sunt necesare abilitati bune de limba engleza, minim B1.