fbpx
2101 skatījumi

Darbs ārzemēs ar Robin nodarbinātības aģentu palīdzību

2101 skatījumi
Darbs ārzemēs ar Robin nodarbinātības aģentu palīdzību

Vai vēlaties pacelt savu karjeru jaunā pakāpē, izpētot darba iespējas ar izmitināšanu Nīderlandē?

Tālāk nemeklējiet, jo Robin ir šeit, lai kļūtu par jūsu uzticamu partneri šajā aizraujošajā ceļojumā. 

Neatkarīgi no tā, vai meklējat profesionālo izaugsmi, kultūras iepazīšanu vai jaunu sākumu jaunā, dinamiskā vidē, mūsu visaptverošais ceļvedis ir izstrādāts, lai palīdzētu jums orientēties ceļā uz sava jaunā darba nodrošināšanu.

Pateicoties mūsu zināšanām un apņēmībai nodrošināt jūsu panākumus, mēs palīdzēsim jums veikt būtiskākos soļus un piedāvāsim vērtīgas atziņas, lai palīdzētu jums atrast piemērotu darba vietu Nīderlandē.

Tātad!

Darba atrašana ārzemēs 4 soļos

Esam sadalījuši darba meklēšanu ārzemēs četros vienkāršos soļos, kurus varat saprast un ievērot, sākot no pieteikšanās līdz apstiprināšanai darbā!

Pirmais solis: Reģistrēšanās Robin tīmekļa vietnē

Iespējams, jūs jau miljons reižu esat izveidojis savu profilu daudzām dažādām platformām, bet mēs vēlamies parādīt, kā tas izskatās mūsu tīmekļa vietnē. Jums būs vieglāk, kad precīzi zināsiet, kā tas izskatās.

Sāksim!

Sāciet ar sava profila izveidošanu

Pirmā lieta, kas jums jādara, ir aizpildīt savu personisko informāciju. Vissvarīgākā informācija, kas jums jāsniedz, ir jūsu angļu valodas prasmes līmenis un tas, vai jums ir autovadītāja apliecība. Dažām darba iespējām mūsu vietnē ir nepieciešama autovadītāja apliecība, un, ja meklējat darbu, piemēram, C vai CE autovadītāja, jums ir jāatzīmē, kurš tieši jums ir.

Visa reģistrācijas procesa laikā jums ir personāla atlases menedžera kontaktinformācija, un jūs varat meklēt palīdzību vai papildu paskaidrojumus, ja jums ir grūtības.

Darbs ar Robin nodarbinātības aģentiem

Vispirms jāaizpilda vārds, uzvārds un e-pasta adrese. Pēc tam, kad esat izlasījis un atzīmējis mūsu konfidencialitātes politiku un noteikumus un nosacījumus, varat turpināt.

Nākamais solis ir sniegt papildu informāciju par savu valstspiederību, dzimumu un tālruņa numuru. Vissvarīgākais ir izvēlēties savu angļu valodas prasmes līmeni.

Svarīgi: dažkārt ir grūti noteikt jūsu angļu valodas prasmes līmeni, ja jums nav sertifikāta vai diploma. Tāpēc, ja neesat pārliecināts, ko izvēlēties, izmēģiniet kādu no efektīvajiem bezmaksas testiem, kas pieejami tiešsaistē. Ir svarīgi pareizi izvēlēties savu zināšanu līmeni, jo tas ietekmēs jūsu darba piedāvājumus un nodarbinātību.

Izvēlieties darba sfēru

Tagad nāk interesantākā daļa. Jums ir jāizvēlas profesijas, kurās vēlaties strādāt.

Mums  ir dažādas jomas un profesijas, no kurām izvēlēties. Tehniska rakstura profesijām ir nepieciešama iepriekšēja pieredze, bet vienkāršam līnijas darbinieka vai pasūtījumu koplektētāja vakancēm, pieredze nav obligāta.

Jūtieties brīvi izvēlēties vairākas profesijas, lai palielinātu darba piedāvājumu skaitu, ko saņemsiet no mūsu personāla atlases speciālistiem.

Svarīga piezīme: esiet godīgs par savu darba pieredzi un prasmēm.

Ja jums nav nepieciešamās pieredzes, neizvēlieties šo profesiju. Potenciālie darba devēji izskatīs jūsu CV, lai noskaidrotu, vai jums ir nepieciešamā kvalifikācija.

Turklāt daudzi no viņiem veic testus ar kandidātiem, lai pārliecinātos, ka viņiem ir viņu CV norādītās zināšanas un prasmes.

Ja vēlaties strādāt darbu, kurā nepieciešama iepriekšēja pieredze, bet šobrīd jums tās trūkst, apsveriet iespēju apmeklēt kursus vai atrast darbu savā mītnes valstī uz dažiem mēnešiem.

Varat arī meklēt sākuma līmeņa amatu; tie ir pieejami arī mūsu vietnē.

Darbs ar Robin nodarbinātības aģentiem

Nākamajā solī ir jāizvēlas laiks, kad esat gatavs pārcelties.

Jums būs daudz labākas iespējas, ja vēlēsieties sākt strādāt ātrāk. Ja neesat gatavs pārcelties tuvāko nedēļu laikā, varbūt labāk būtu padomāt.

Svarīgi ir zināt savus mērķus, plānu un iemeslus, kādēļ vēlaties pārcelties un sākt strādāt ārzemēs, jo tas veido pamatu veiksmīgam un pilnvērtīgam ceļojumam.

Izprotot savus mērķus, neatkarīgi no tā, vai tie ir karjeras izaugsme, personīgā izaugsme, kultūras iepazīšana vai vienkārši jauns piedzīvojums, jūs varat labāk saskaņot savu izvēli un rīcību ar to, ko patiesi vēlaties. 

Kad būsiet izvirzījuši savus mērķus un sastādījuši plānus, būs vieglāk izlemt, kad vēlaties doties un uz cik ilgu laiku.

Sazinieties ar savu nodarbinatības aģentu

Robin konsultants jums zvanīs lai izrunātu visus interesējošos jautājumus.

Ņemiet vērā, ka jums ir jāpārbauda savs e-pasts un WhatsApp, lai redzētu, vai konsultants nav mēģinājis ar jums sazināties un vienoties par zvanu.

Pēc zvana personāla atlases speciālists nosūtīs jums personalizētus darba piedāvājumus, un jūs tos izskatīsit un izvēlēsities jūsu mērķiem un vēlmēm atbilstošu.

Otrais solis: Darbā iekārtošanās

Tagad ir pienācis laiks nākamajam posmam.

Jums ir saņemts vēlamais darba piedāvājums, un jums ir jāaugšupielādē dokumenti. Rūpīgi izlasiet katru soli un iesniedziet obligātos dokumentus.

Svarīgi: ja augšupielādējat dokumentu attēlus, tiem jābūt augstas izšķirtspējas un kvalitātes. Pārliecinieties, ka viss ir salasāms, lai izvairītos no jebkādām problēmām.

Sadarbība ar personāla atlases speciālistiem

Tagad, kad esat saglabājis visus dokumentus, ir pienācis laiks strādāt ar mūsu personāla atlases speciālistiem.

Kopā ar personāla atlases speciālistu apspriedīsiet informāciju par darba piedāvājumu un pārcelšanos. Personāla atlases speciālista uzdevums ir atbalstīt jūs ik uz soļa, palīdzot sagatavoties darba intervijai un pārliecinoties, ka jūsu dokumenti ir sagatavoti.

Robin atšķiras no citām personāla atlases aģentūrām ar savu uzticību katram kandidātam. Mūsu galvenais mērķis ir palīdzēt darba meklētājiem atrast piemērotas darba vietas un sasniegt savus mērķus ārzemēs.

Turklāt katrs kandidāts strādā ar iekšēju personāla atlases speciālistu no savas valsts, runājot vienā valodā, kas uzlabo vispārējo sadarbību un sapratni.

Darba intervija

Atkarībā no aģentūras un uzņēmuma darba intervijas var izskatīties nedaudz atšķirīgi. Parasti intervijas notiek pa tālruni vai izmantojot tiešsaistes platformas, piemēram, WhatsApp un Zoom.

Lai gan nevar gaidīt, ka personāla atlases speciālisti visu izdarīs jūsu vietā, viņi darīs visu iespējamo, lai palīdzētu jums sagatavoties intervijai un viss noritētu gludi.

Pārbaudiet mūsu sociālo plašsaziņas līdzekļu kanālus, kur varat uzzināt dažus lieliskus padomus un ieteikumus, kas nepieciešami darbā pieņemšanas procesā!

Kad esat pieņemts aģentūrā, ir pienācis laiks kravāt somas!

Trešais solis: Pārcelšanās

Pirmais solis pēc darba piedāvājuma saņemšanas ir plānot un organizēt savu ceļojumu uz valsti, kurā strādāsiet.

Ir svarīgi ņemt vērā, ka jums kā darba meklētājam būs jāsedz ar ceļojumu saistītie izdevumi. Tas ietver lidojumus, vilcienus vai degvielu.

Lai gan tas var šķist daudz, atcerieties, ka šis ieguldījums jūsu nākotnē atmaksāsies, kad iedzīvosieties jaunajā darbā un vidē.

Pēc ierašanās galamērķa valstī jums palīdzēs personāla atlases aģentūru pārstāvji. Viņi labi pārzinās vietējos procesus un nodrošinās, lai jūsu pāreja notiktu pēc iespējas raitāk.

Neatkarīgi no tā, vai darba līgumu parakstīsiet pirms vai pēc ceļojuma, varat būt droši, ka jūsu darba vieta un izmitināšana būs iepriekš sagatavota un gatava jūsu pārcelšanai.

Pārcelšanās darbā uz ārzemēm ir pārveidojoša pieredze, kas paver durvis personīgajai un profesionālajai izaugsmei. Izmantojiet iespēju iegremdēties jaunā kultūrā, paplašināt savu redzesloku un attīstīt vērtīgas prasmes, kas bagātinās jūsu karjeru.

Atcerieties, ka, lai gan sākotnējie sagatavošanās darbi var prasīt zināmas pūles un līdzekļus, ilgtermiņa ieguvumi no darba un dzīves ārzemēs ir neizmērojami. Tāpēc gatavojieties doties piedzīvojumā, kas mainīs jūsu dzīvi, un sāciet nākamo karjeras posmu!

Darbs ar Robin nodarbinātības aģentiem

Ceturtais solis: Iekārtošanās

Kad esat ieradies jaunajā valstī un uzsākat darbu, sākas iekārtošanās process.

Šis posms nodrošina vienmērīgu integrāciju jaunajā vidē un darba kultūrā.

Atkarībā no uzņēmuma jūs, iespējams, dažas dienas piedalīsieties apmācībā vai prasmju novērtēšanā, lai iepazītos ar darba pienākumiem un gaidām. Izmantojiet šīs iespējas kā iespēju mācīties un augt, kā arī nekautrējieties uzdot jautājumus un lūgt paskaidrojumus.

Uzņēmuma pārstāvis šajā laikā būs jūsu vērtīgs gids, kurš jums parādīs darba vietu un iepazīstinās ar jaunajiem kolēģiem.

Ļoti svarīgi ir veidot attiecības ar komandas locekļiem, jo viņi var sniegt vērtīgu informāciju un atbalstu visā jūsu ceļojuma laikā. Esiet atvērti un viegli uzrunājami, kā arī demonstrējiet pozitīvu attieksmi un gatavību pielāgoties.

Pārcelšanās uz jaunu valsti var būt gan aizraujoša, gan izaicinoša, tāpēc ir svarīgi saglabāt pozitīvu noskaņojumu.

Pieļaujiet vietējo kultūru, izmēģiniet tradicionālos ēdienus un izpētiet apkārtni, lai maksimāli izmantotu savu starptautisko pieredzi. Pielāgojoties jaunajai videi, esiet pacietīgi, jo var paiet laiks, līdz jūs jutīsieties pilnīgi mierīgi.

Uzturiet saikni ar draugiem un ģimeni dzimtenē, regulāri sazinoties, bet centieties arī veidot jaunus kontaktus uz vietas. Pievienojieties sabiedriskajiem klubiem, kopienas pasākumiem vai valodu nodarbībām, lai iepazītos ar jauniem cilvēkiem un paplašinātu savu sociālo loku.

Visbeidzot, atcerieties, ka pielāgošanās jaunai darba videi un dzīvei ārzemēs ir process, un ir normāli, ja ceļā nākas saskarties ar dažām neskaidrībām.

Meklējiet atbalstu pie sava darba devēja, aģentūras pārstāvjiem un kolēģiem emigrantiem, kuri ir piedzīvojuši līdzīgu pieredzi. Saglabājot pozitīvismu, atvērtību un proaktivitāti, jūs varat pārvarēt problēmas un pilnībā izmantot iespējas, ko piedāvā darbs ārzemēs. 

Arī jūsu personāla atlases speciālists regulāri sazināsies ar jums, sniedzot jums norādījumus un atbalstu.

Svarīgi zināt arī…

Kā tiek organizēts ceļojums uz Nīderlandi un kas par to maksā?

Robin visiem klientiem piedāvā bezmaksas darba un dzīvesvietas meklēšanas pakalpojumus. Svarīgi atzīmēt, ka, lai gan šie pakalpojumi ir bezmaksas, personas ir atbildīgas par ceļa no savas mītnes valsts uz Nīderlandi organizēšanu un izdevumu segšanu.

Pēc darba piedāvājuma pieņemšanas un pieteikuma iesniegšanas Nīderlandes aģentūrā mūsu komanda var sniegt ieteikumus par to, kā izvēlēties labāko transporta veidu, lai sasniegtu galamērķi. Mēs piedāvājam vērtīgu palīdzību šajā aspektā.

Neatkarīgi no tā, vai tas būtu lidmašīna, autobuss vai privātais transports, Robin apņemas palīdzēt jums un ieteikt piemērotāko un efektīvāko ceļošanas veidu.

Kas maksā par naktsmītni Nīderlandē?

Mūsu uzticamie partneri izmitina personas, kas ar viņiem ir noslēguši darba līgumu. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka, tāpat kā jūsu mītnes zemē, par izmitināšanas izdevumiem atbildat jūs pats.

Lai gan izmitināšanu nodrošina  Nīderlandes aģentūra, tā nav bez maksas. Saskaņā ar vienošanos no jūsu algas tiek ieturēti aptuveni 100 eiro nedēļā, lai segtu izmitināšanas izmaksas. Izmitināšanas izmaksas ir atkarīgas no aģentūras, bet precīzu informāciju saņemsiet pirms pārcelšanās.

Tāpat ir svarīgi būt gatavam koplietošanas izmitināšanas režīmam, kad dzīvojamo platību un istabu jūs varat dalīt ar citiem darbiniekiem, kas strādā tajā pašā uzņēmumā.

Atcerieties, ka vienvietīgas istabas var nebūt pieejamas, tāpēc jums nāksies dalīt telpu ar citiem ārvalstu darbiniekiem. Ir būtiski apzināties, ka izmitināšanas pakalpojumu sniedzējiem ir stingra politika, kas aizliedz viesiem uz naktsmītni vest savus mājdzīvniekus.

Gadījumā, ja nodrošinātā naktsmītne neatbilst jūsu vēlmēm vai gaidām, jums ir iespēja patstāvīgi izpētīt alternatīvas izmitināšanas iespējas darba vietas tuvumā. Tas ļauj jums atrast naktsmītnes, kas vairāk atbilst jūsu individuālajām vēlmēm un prasībām.

Mūsu komanda ir pieejama, lai sniegtu padomus un atbalstu visā šajā procesā, nodrošinot, ka jūsu uzturēšanās Nīderlandē ir ērta un veicina veiksmīgu darba pieredzi.

Kādu atalgojumu es varu sagaidīt, strādājot Nīderlandē?

Alga, ko varat sagaidīt, strādājot Nīderlandē, ir atkarīga no tādiem faktoriem kā jūsu profesija, pieredzes līmenis, nozare un konkrētais uzņēmums, kurā strādājat.

Nīderlande ir pazīstama ar konkurētspējīgu atalgojumu un stingriem darba tiesību aktiem, kas par prioritāti izvirza taisnīgu atalgojumu darbiniekiem.

Vidēji algas Nīderlandē bieži vien ir augstākas nekā vidēji Eiropā.

Kā darba meklētājam ir svarīgi veikt rūpīgu izpēti un apsvērt konkrētos darba tirgus apstākļus jūsu jomā. Jūs varat izmantot tiešsaistes resursus, veikt algu aptaujas un konsultēties ar darbā iekārtošanas aģentūrām, lai labāk izprastu vēlamā amata atalgojuma diapazonu.

Turklāt sarunas par algu, pamatojoties uz jūsu kvalifikāciju un dzīves dārdzību Nīderlandē, ir ierasta prakse, tāpēc esiet gatavi iesaistīties šajā procesā darba pieteikuma un intervijas posmā.

Robin daudzveidīgās nodarbinātības iespējas galvenokārt ir paredzētas cilvēkiem, kas meklē darbu noliktavā, lauksaimniecībā un rūpnīcās. Jāatzīmē, ka daudzos no šiem amatiem nav nepieciešama īpaša iepriekšēja pieredze vai izglītība.

Mūsu partneri saviem darbiniekiem nodrošina atalgojumu aptuveni 12 eiro stundā pirms nodokļu nomaksas. Strādājot standarta 40 stundu darba nedēļu, jūsu mēnešalga pirms nodokļu nomaksas varētu būt no 1600 līdz 1700 eiro.

Cik daudz es varu ietaupīt mēnesī?

Lai aprēķinātu savu neto algu pēc nodokļu un atskaitījumu nomaksas, ir svarīgi ņemt vērā dažādus faktorus, kas ietekmēs jūsu algu uz rokas.

Nīderlandē valsts veselības apdrošināšana ir obligāta, un Nīderlandes aģentūra par šo apdrošināšanu atskaitīs aptuveni 90 euro mēnesī. Turklāt no jūsu ikmēneša ienākumiem tiks iekasēts ienākuma nodoklis, kas parasti ir no 14 % līdz 17 %, ja ienākumi ir no 1600 līdz 1700 euro. Jāņem vērā arī izmitināšanas izmaksas, un aģentūra no jūsu algas ietur aptuveni 100 euro nedēļā.

Pēc šo ieturējumu atskaitīšanas jūsu paredzamā neto alga būs aptuveni 1100 euro.

Ir svarīgi apzināties šos finanšu aspektus, lai saprastu savus ienākumus un attiecīgi plānotu budžetu. Zinot savu neto algu, jūs varēsiet pieņemt pamatotus lēmumus par savām finansēm un nodrošināt vienmērīgāku pāreju uz jauno darbu un dzīvi Nīderlandē.

Cik daudz naudas jāņem līdzi, dodoties uz Nīderlandi?

Pirms došanās uz Nīderlandi ieteicams ņemt līdzi vismaz 350 eiro.

Veicot šo piesardzības pasākumu, jūs nodrošināsiet, ka jums būs pietiekami daudz līdzekļu, lai segtu nepieciešamos izdevumus un pārtiku pirmās divas nedēļas jaunajā dzīvesvietā. Tas ir īpaši svarīgi, ņemot vērā, ka dažas aģentūras algas maksā ik nedēļu vai mēnesi.

Būtiski atzīmēt, ka Nīderlandes aģentūras parasti nepiedāvā ēdienreizes vai finansiālu palīdzību pārtikas iegādei. Tomēr daudzi uzņēmumi var lepoties ar labi aprīkotām ēdnīcām, kurās varat baudīt pusdienas par pieņemamām cenām.

Būdami finansiāli sagatavoti un izmantojot šīs ērtības, jūs varat ērti iekārtoties jaunajā vidē un koncentrēties uz netraucētu pāreju uz dzīvi un darbu Nīderlandē.

Ar ko es parakstīšu darba līgumu?

Jūsu nākamais darba līgums būs saistošs līgums  jums un Nīderlandes darbā iekārtošanas aģentūrai. Abām pusēm ir jāievēro līgumā norādītie noteikumi un nosacījumi, kas stingri atbilst obligātajām prasībām, kuras reglamentē darbā iekārtošanas aģentūru asociācija. Piedāvātais konkrētais darba līguma veids var atšķirties atkarībā no aģentūras, un pēc sešiem nostrādātiem mēnešiem to var pagarināt ik nedēļu vai reizi mēnesī.

Vai angļu valodas zināšanas ir nepieciešamas, lai iegūtu darbu?

Angļu valodas zināšanu nozīme jūsu darbavietā ir atkarīga no jūsu darba veida un kolēģiem, ar kuriem jums nāksies strādāt.

Lielākajā daļā darbavietu efektīva saziņa angļu valodā ir nepieciešamība. 

Ja neprotat angļu valodu, jums vajadzētu būt atvērtam dažādām darba iespējām, piemēram, gaļas pārstrādē vai lauksaimniecībā, kur valodas zināšanas varētu būt mazāk svarīgas.

Vai man ir jābūt ES pilsonim, lai strādātu Nīderlandē?

Lai strādātu Nīderlandē, jums nav jābūt ES pilsonim, bet personām, kas nav ES pilsoņi, ir jāpiesakās uzturēšanās vīzai. Robin mēs strādājam tikai ar kandidātiem no ES, kuriem ir atļauts strādāt Nīderlandē, uzrādot personas apliecību vai pasi. Ja jums ir viena vai otra (vai abas), tas ir pilnīgi pieņemami, un jūs varat pieteikties darbam Robin.

Nobeigumam

Ievērojot šo visaptverošo ceļvedi, iegūsiet vērtīgas atziņas un praktiskus padomus, lai droši pārvarētu darba meklēšanas procesu.

Mēs patiesi ceram, ka mūsu ceļvedis jums būs noderīgs un informatīvs ceļā uz darba vietas ar izmitināšanu Nīderlandē nodrošināšanu.

Mēs, Robin, esam apņēmušies palīdzēt tādiem darba meklētājiem kā jūs īstenot viņu sapņus par darbu ārzemēs.

Atcerieties, ka mūsu pakalpojumi ir pilnīgi bezmaksas, un mēs esam gatavi atbalstīt jūs ik uz soļa.

Tāpēc speriet pirmo soli pretī savam aizraujošajam jaunajam piedzīvojumam, pievienojoties Robin jau šodien. Strādāsim kopā, lai pārvērstu jūsu vēlmes realitātē un padarītu jūsu karjeru ārzemēs veiksmīgu!

28.12.2023

Vai es esmu piemērots/-a darbam ārzemēs?

  • Vai esi labā fiziskā formā
  • Motivēts/-a
  • vēlies strādāt un dzīvot kopā ar cilvēkiem no dažādām valstīm
  • vēlies pelnīt vismaz 1750 eiro bruto mēnesī
  • Lieliski, Robin var Tev palīdzēt atrast darbu ārzemēs

Lieliski, Robin var Tev palīdzēt atrast darbu ārzemēs

Saņem darba piedāvājumu

Saņemt personalizētu informāciju no Robin