Tolóoszlopos targonca sofőr Nijmegen, Hollandiában, 11,56€ -től órára

Nyitott pozíció 7 nap számára. Elérhető pozícók száma: 1/1

Hollandiai partnereink Tolóoszlopos targonca sofőröket keresnek. Tolóoszlopos targonca sofőrként a nehéz anyagokat fogja mozgatni a raktárban és be- és kirakodni az árút.

Feladatai a következők lesznek:

  • Figyelmesen hallgassa meg a fejbeszélőn keresztül kapot utasításokat és hajtsa végre azokat;
  • Áruk be ś ki rakodása és helyrehelyezése a raktárban.
  • Győződjön meg arról, hogy a szállítmányok tökéletesen halmozottak és biztonságosan rögzítettek;
  • Azonosítani fogja  a károkat és jelenteni a  minőségi hiányosságokat;
  • Gépek ellenőrzése, hogy garantálja a biztonságot és  rendszeres karbantartás elvégzése;
  • A munkaterület tisztántartása.

Ez egy hosszú távú állásajánlat. A munka  műszakokban zajlik. A fizetés az első hónapban 11,56 euró / óra / bruto, és növekedhet, ha jól teljesít.

Készségek

  • Angol nyelvű önéletrajz szükséges ehhez a munkához;
  • Tolóoszlopos targonca sofőrként szerzet tapasztalat legaláb 1 év és megfelelő tanúsítvánny KÖTELEZŐ;
  • A szkennerrel végzett munka tapasztalata;
  • Kész műszakokban dolgozni;
  • Hajlandó hosszú távon Hollandiában maradni.

Nyelv

Jó angol nyelvtudás