Archív

Termelőmunkás (gyümölcsüzem) Ochten, Hollandiában

Holland partnereink A Fruity Line 2015 óta az európai piacvezető. Friss és prémium gyümölcslevek és turmixok előállítására összpontosít. A Fruityline vezetői csapata több mint 20 éves tapasztalattal rendelkezik, és termelő munkatársakat keresnek gyümölcs- és gyümölcslégyárakba.
Feladataid a következők lesznek:
  • Palackok csomagolása és újracsomagolása, valamint kupakok felhelyezése a palackokra,
  • Zöldségek és gyümölcsök keverése és csomagolása,
  • A gyümölcslé palackok feltöltése,
  • A termékek címkézése,
Néha a munka hidegebb környezetben történik (hideg környezetben akár +6C fokig).
Ez egy hosszú távú munka, teljes munkaidős állásajánlat. Készen kell állnod arra, hogy 06:00-00:00 közötti műszakokban dolgozz. A fizetés 9,82EUR/h + pótlékok. A munkakörnyezet tiszta, és különböző pozíciókban kapsz képzést a határozott idejű szerződés lehetőségein belül. A barátoknak lehetőségük lesz azonos műszakokban dolgozni.
ballot

Juttatások

130,00% - 18:00-22:00
150,00% - 22:00-07:00
200,00% - Szombatonként 00:00 és 18:00 között
115,00% - szombatonként 18:00 és 24:00 között

  • Angol nyelvű önéletrajz szükséges, az önéletrajznak tartalmaznia kell a helyes e-mail címet és telefonszámot, valamint az egészségbiztosítás szempontjából a helyes hazai címet.
  • Gyártási tapasztalat előnyt jelent;
  • Készen állsz a hűvös, párás környezetben való munkavégzésre.
  • Képes vagy  fizikailag megterhelő munkát végezni, akár 20 literes konzervdobozok emelésével.
  • Motivált vagy a hosszú távú foglalkoztatásra.
  • Motivált vagy és rugalmas a különböző munkák elvégzésére a gyárban.
  • Felkészültél arra, hogy legalább 6 hónapig Hollandiában maradj.

Nyelv

You need to speak English, at least B1 level.