ÚJ supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Termelési munkás Harderwijk, Hollandiában, 9,72€ -től órára

Nyitott pozíciók száma: 3 nap . Elérhető pozícók száma: 2/4

Feladataid a következők lesznek:

  • A termékek csomagolása;
  • Pékmunka (nyersanyagok/ hozzávalók feldolgozása);
  • A munkaterület tisztán és szervezetten tartása.

Ez egy teljes munkaidős, 6 hónapos szerződés, hosszabbítási lehetőséggel, átlagosan heti 37 órában, fizetés 4 hetente = bruttó 1438,56 EUR. A munkát 3 műszakban végzik reggel (6: 00-14: 00), délután (14:00 és 22:00 között) és éjszaka (22:00 és 6:00 között), és átlagosan hétfőtől péntekig.

A főszezonban szombaton és vasárnap is 5 rotációs műszakban, összesen 6 egymást követő napon (2 éjszaka, 2 délután és 2 reggel) dolgoznak. A  rugalmasság tehát elengedhetetlen. Az alkalmazottaknak hajlandóaknak kell lenni  5 km-t kerékpározni naponta a munkahelyükre, Stuwa kerékpárt kapnak. Az alkalmazottak előleget kérhetnek ( heti 75 euró ), levonva a havi fizetésből.

Készségek

  • A termelésben szerzett tapasztalat plusz lesz;
  • A higiéniai előírások ismerete és betartása;
  • Rugalmasság a munkarendel és az órákkal;
  • Képesség önálló és csapatmunkára;
  • Hosszú távú hollandiai tartózkodás.

Komunikatív angol nyelvtudásra (minimum B1 vagy B2) van szükség a jelentkezéshez.